حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692783/43 زمان: 23:25   1399/04/09 بازدید: 44,748

بحثی با جلالی نداشتم او استاد من است

قلعه نویی: یک فغانی جدید دارد ظهور می کند

سپاهان در اولین بازی اش بعد از تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع کرونا به یک برد باارزش خانگی دست پیدا کرد.

به گزارش" ورزش سه"، شاگردان قلعه نویی امروز در یک بازی برتر توانستند گل گهر را با دو گل مغلوب کنند تا علاوه بر استحکام جایگاهشان در رده دوم ، رکورد پیروزی های این مربی برابر مجید جلالی نیز بهبود پیداکند. قلعه نویی با ابراز خوشحالی از این پیروزی در پایان بازی گفت:" با یک بازی خوب به برتری رسیدیم و امیدوارم روند پیروزی های سپاهان ادامه داشته باشد."


سرمربی سپاهان درباره اینکه به نظر می رسید بحثی کنار زمین با مجیدجلالی سرمربی گل گهر داشته است گفت:" اصلا اینطوری نیست. آقای جلالی استاد ما است. فقط با هم صحبت کردیم."


او افزود:"یک صحبت معمولی بود. آقای جلالی که بزرگ و استاد ما هستند اما ما هم دیروز نهایت همکاری را با آن ها کردیم. در بازی رفت هم آن ها به ما زمین دادند. جا دارد از آقای مهندس پاک نهاد تشکر کنم که وقتی خواهش کردم زمین را به گل گهر دادند."


قلعه نویی اضافه کرد:" صحبت های من و آقای جلالی گپی بود که مربیان پیشکسوت با هم می زنند."


سرمربی سپاهان درباره داوری بازی هم گفت:" من آقای عرب براقی را کامل می شناسم. ایشان از بستگان آقای فغانی است و فکر می کنم دارد یک فغانی دیگر ظهور می کند. امیدوارم روند پیشرفتش ادامه داشته باشد. داوران ما چه از نظر دستمرد و چه از نظر توجه ، مظلوم هستند و آقای عرب براقی هم یکی از داوران آینده دار فوتبال ایران است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.