حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692790/4 زمان: 23:35   1399/04/09 بازدید: 9,297

پنالتی‌مان مقابل فولاد نادیده گرفته شد

باغ آبادی: باید مقابل داوران دست‌مان را بالا بگیریم؟

سرمربی ماشین سازی بعد از شکست مقابل فولاد خوزستان به تشریح شرایط تیمش در خوزستان پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، ماشین سازی در شرایطی که با گل بابک مرادی از حریف پیش افتاده بود، در نهایت مقابل فولاد خوزستان با دو گلی که حریف به ثمر رساند شکست خورد. غلامرضا باغ آبادی، سرمربی ماشین سازی در نشست خبری بعد از بازی گفت: در این هوای گرم از منطقه ای که ما از آذربایجان می آییم تفاوت 25 درجه ای دمای هوا را داریم. من به بازیکنانم دست مریزاد می گویم و موقعیت های خوبی داشتیم و در نیمه اول بازی پایاپای بود در نیمه دوم هم بچه های ما خیلی عالی بودند.

 

غلام آبادی با اشاره به صحنه مشکوک درون محوطه جریمه فولاد گفت: با تماسی که با برخی کارشناسان داشتیم و پیگیری کردیم یک پنالتی محرز ما نادیده گرفته شد و امیدوارم البته اشتباه کرده باشیم. مسوولیت دارد و ما نمی توانیم زیاد در خصوص مسائل داوری حرف بزنیم. با این وضعیت اقتصادی که آمدیم اینجا داوران دقت بیشتری داشته باشند. در تیم ما بچه 19 ساله دارد بازی می کند و لطف کنند عادلانه قضاوت کنند. ما دیگر باید چه کنیم؟ دست مان را بالا بگیریم. اما امیدوارم کمیته داوران به این مسائل توجه بیشتری داشته باشند و البته به فولاد خوزستان تبریک می گویم.

 

سرمربی ماشین سازی درباره اتلاف وقت توسط حامد لک گفت: ما یک گل جلو افتادیم اما وقتی فولاد خوزستان هم بعد از اینکه جلو افتاد رفتار دروازه بان آن را دیدید؟ او بعد از اتلاف وقت کارت و اخراج شد. حامد اما سبک بازی اش همین است و نمی خواست اتلاف وقت کند!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.