حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692840/50 زمان: 10:00   1399/04/10 بازدید: 20,385

پیام خداحافظی پراحساس پیانیچ با هواداران یوونتوس

میرالم پیانیچ ستاره سابق یوونتوس که دیروز به بارسلونا پیوست، با ارسال پیامی پراحساس برای هواداران یوونتوس از آنها خداحافظی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه دیروز رسما اعلام شد میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی یوونتوس با امضای قراردادی به باشگاه بارسلونا پیوسته، پیانیچ با انتشار یک پیام پراحساس با هواداران یوونتوس خداحافظی کرد.

 

دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس دیروز دوشنبه رسما تایید کردند که بر اساس معاوضه‌ای که بین آنها صورت گرفته آرتور ملو از بارسلونا راهی یوونتوس و میرالم پیانیچ از یووه راهی بارسلونا شده است. هر دو بازیکن با امضای قراردادهایی جداگانه به باشگاه‌های جدید خود پیوستند و البته تا پایان فصل جاری در باشگاه قبلی‌شان حضور خواهند داشت.

 

 

پیانیچ که دوران چهارساله حضورش در یوونتوس در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد تا او راهی بارسا شود در اینستاگرام خود پیام خداحافظی پراحساسی خطاب به هواداران یووه منتشر کرد و نوشت:" من همیشه در زمانهای حساس هر مسابقه به خودم می‌گویم نفس بکش میرالم! حالا هم که قصد دارم از احساسم با شما بگویم همین را به خودم می‌گویم. من چهار سال پیش به این باشگاه آمدم تا موفقیت‌های زیادی بدست بیاورم. چهار سال سخت سپری شد و من در کنار فوتبالیست‌هایی بزرگ و از همه مهمتر دوستهایی واقعی تجربه کسب کردم. من در این سالها انسان و پدر بهتری شدم. من و خانواده‌ام بهترین خاطرات زندگی‌مان را اینجا تجربه کردیم".

 

 

پیانیچ در ادامه پیام خود نوشت:" هر چه از شما تشکر کنم کافی نیست. از خانواده آنیلی متشکرم. از همه هم‌تیمی‌هایم متشکرم. از همه کادر فنی و کارکنان باشگاه که کمکم کردند. از همه هوادارانی که باعث شدند هر روز احساس کنم آدم خاصی هستم. مساله خیلی ساده است. پیراهن این باشگاه را باید طوری پوشید که انگار پوست دوم بدن‌تان است. در یوونتوس همیشه باید از جان مایه گذاشت و فقط به دنبال پیروزی بود".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.