حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692938/29 زمان: 16:57   1399/04/10 بازدید: 23,019

پایان رسمی کار ستاره ترکیه ای در بارسلونا

امروز و پس از 5 سال، رسما قرارداد آردا توران با بارسا به اتمام می رسد و او بازیکن آزاد خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان 2015 آردا با رقم 34 میلیون یورو بعلاوه 7 میلیون یورو بندهای متغیر،  اتلتیکو را به مقصد بارسا ترک کرد ولی هرگز نتوانست خود را با فضای بارسا وفق دهد. او ژانویه 2018 با قراردادی دو سال و نیمه و قرضی راهی باشاک شهیر ترکیه شد و در این تیم هم موفق نبود.

ژانویه گذشته پس از 30 بازی و زدن تنها دو گل، تیم ترکیه ای را ترک کرد و فعلا بدون تیم است.

 

 

 

 

امروز 30 ژوئن 2020 قرارداد آردا با بارسا رسما به اتمام خواهد رسید تا ستاره ترکیه ای تبدیل به بازیکن آزاد شود و گفته می شود مقصد بعدی او گالاتاسرای خواهد بود.

آردا سال 2015 پس از 178 بازی درخشان برای اتلتیکو و فتح یک لالیگا، سوپرکاپ اسپانیا و اروپا و لیگ اروپا با امید و آرزوی فتح لیگ قهرمانان تصمیم گرفت راهی بارسلونا شود در حالی که این باشگاه از ثبت بازیکن محروم بود. او به همراه الکس ویدال یک نیم فصل بیرون نشست تا بتواند برای بارسا به میدان برود. اولین بازی او برابر اسپانیول در ژانویه 2016 بود ولی هرگز نتوانست برای بارسا ستاره مورد انتظار نشان دهد.

 

 

 

 

او در این مدت بیشتر به دلیل رفتارها و حواشی غیرفوتبالی اش بر سر زبان ها بوده است. در قرارداد قرضی آردا با باشاک شهیر بندی وجود داشت که به بارسا اجازه می داد، در هر پنجره نقل و انتقالاتی، این بازیکن را به فروش برساند و 25 درصد رقم انتقال را به باشگاه ترکیه ای بدهد اما هرگز این اتفاق رخ نداد چرا که هیج باشگاهی تمایلی برای خرید او نداشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.