حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1693483/29 زمان: 18:00   1399/04/13 بازدید: 21,441

گزارش دیاریو اسپورت

لیونل مسی به چه تیم هایی گل نزده است؟

لیونل مسی در دوران فوتبالش برابر 78 تیم به میدان رفته و تنها 10 تیم توانسته اند برابر او دروازه خود را بسته نگاه دارند.

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی فوق ستاره بارسا با گلی که در بازی برابر اتلتیکو به ثمر رساند، تعداد گل های دوران فوتبالش را به عدد 700 رساند. او از روی نقطه پنالتی و با ضربه پاننکا به گل شماره 700 رسید. مسی 630 گل را با پیراهن بارسا به ثمر رسانده و 70 گل را نیز با پیراهن تیم ملی آرژانتین.

در مجموع مسی برابر 78 تیم مختلف به میدان رفته و به 68 تای آنها نیز توانسته گل بزند.

 

 

 

 

اینترمیلان باشگاهی است که موفق شده بیش از همه در مهار لیونل مسی موفق عمل کند. او در 4 مصافش با نراتزوری هرگز نتوانسته به این تیم گل بزند.

دو مصاف فصل 10-2009 در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، قطعا از یاد نرفتنی است. دو دیداری که در نهایت باعث صعود اینتر به فینال شد. اینتر و بارسا 4 بار دیگر هم برابر هم قرار گرفته اند که مسی به دلایل مختلف در آنها حضور نداشته است. آخرین رویارویی او با باشگاه ایتالیایی به اکتبر گذشته در نوکمپ بر می گردد که بارسا 2-1 پیروز شد.

9 تیم دیگری که مسی برابر آنها نتوانسته گلزنی کند، عبارتند از: خِرِز، بنفیکا، مورسیا، روبین کازان، اودینزه، ناپولی، کادیز، السد و لا گرامنت.

مسی این فرصت را دارد تا 7 یا 8 آگوست(17 یا 18 مرداد)، در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر ناپولی، برای اولین بار دروازه این تیم را باز کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.