حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1693992/47 زمان: 19:19   1399/04/15 بازدید: 19,483

درویشوند: علیپور شانس آورد که داور پنالتی نگرفت!

ابوالفضل درویشوند می‌گوید که اگر پنالتی گرفته می‌شد می‌توانست آن را مهار کند.

به گزارش ورزش سه، ابوالفضل درویشوند روز گذشته اولین بازی اش را در ورزشگاه آزادی انجام داد. او که سه سال در پرسپولیس نیمکت نشین علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادوشوویچ بود، نمایش درخشانی را ارائه کرد و تا آستانه کلین شیت نیز پیش رفت.

 

گفتگوی او با خبرنگار ما را در ادامه می‌خوانید:

 

* درباره بازی با پرسپولیس صحبت کن.
بازی خیلی خوبی بود و به نظرم آقای مهرداد کریمیان بعد از این که آقای میشو نیامد، خیلی خوب توانست تیم را دست بگیرد و همان شیوه بدنسازی آقای میشو را ادامه داد. بدنسازی خوبی داشتیم و بازی قبلی هم می‌توانستیم بازی را ببریم، حتی مقابل پرسپولیس هم فرصت کسب امتیاز داشتیم و اواخر بازی موقعیت هم داشتیم که بخت با ما یار نبود.

 

* دیدار مقابل تیم سابق چه حس و حالی داشت؟
من سه سال در پرسپولیس بودم و آقای برانکو همیشه از من روی نیمکت استفاده می‌کرد و ۷۰ بازی در پرسپولیس بودم. اما قسمت نشده بود که در زمین بازی کنم اما دیشب این فرصت را پیدا کردم و با تمام وجود مقابل تیم سابقم قرار گرفتم. امیدوارم نمایشم به دل هواداران بوشهری نشسته باشد. 

 

* نمیترسیدی یک اشتباه کنی و تیمتان بهم بریزد؟
نه من اصلا نمیترسیدم و کلا بچه ها هم به من می‌گویند که یکی از بیخیال ترین آدم های روی زمین هستم و ترس برایم معنی ندارد! فوتبال به هر حال شغل ماست و از آن پول درمی‌آوریم و تمام تمرکزمان را روی آن می‌گذاریم و ترسی هم نیست. پرسپولیسی ها از من شناخت داشتند و مثلا علیپور خیلی دوست داشت پنالتی بزند.

 

* ترس را برای این گفتم که به هر حال بعد از چند سال همه طرفداران پرسپولیس تو را می‌دیدند.
به هیچ وجه! این ها به هر حال حرف هستند و من حرف کسی برایم مهم نیست، چون بازیکن حرفه‌ای هستم و امیدوارم این حرفه ای بودن را در ادامه هم داشته باشم و به تیم های بهتر برسم و حتی در تیم ملی هم بازی کنم.

 

* به نظرت تیمتان در لیگ می‌ماند؟
ما چند بازی داخل خانه داریم و اگر از این بازی ها امتیاز بگیریم شک نکنید میتوانیم هواداران بوشهری را خوشحال کنیم و در لیگ بمانیم.

 

 

 

 

* برای فصل بعد چه تصمیمی داری؟
الان من تمرکزم روی این ۷ بازی است و انشالله روی این بازی ها باید تمرکز کنیم و شاهین را در لیگ نگه داریم و بعد وقت برای انتخاب تیم هست.

 

* دیروز هم اگر آن اشتباه مدافع نبود شاید کلین شیت می‌کردی!
از دو هفته قبل به فکر کلین شیت بودم اما این اتفاق به هر حال نیفتاد. من به تیممان تبریک می‌گویم خیلی بازی خوبی انجام دادیم و امیدوارم همین نمایش را در ادامه با قدرت بیشتری نشان دهیم.

 

* خیلی ها قبل از بازی تهمت می‌زدند و می‌گفتند قرار است راحت گل بخوری!
اصلا در مکتب پرسپولیس همچین چیزی نیست. خب همان ها الان چه می‌گویند؟ آیا کسی میگوید ابوالفضل تو عملکرد خوبی داشتی و تبریک میگوییم؟ نه هرگز! چون دنبال موفقیت من نیستند و فقط این حرف های الکی را می‌زنند. در مکتب پرسپولیس از کریم باقری و سیدجلال حسینی یاد گرفتم که باید چگونه رفتار کنم و یاد گرفتم حتی مقابل تیم محبوبم هم عملکرد خوبی داشته باشم و بیشترین تلاش را داشته باشم.

 

* قبل از بازی با پرسپولیسی ها حرف زدی؟
بله با بیرانوند و رادوشوویچ تلفنی صحبت کردم و یک سری نکات را پرسیدم چون قرار بود اولین بازی را در آزادی انجام بدهم. در مورد شرایط جوی و درون دروازه بودن پرسیدم و علی هم گفت که آرامش داشته باش و انشالله بازی خوبی داشته باشی.

 

* یک شوت تماشایی هم مهار کردی.
اصلا توقع نداشتم شوت بزند و سرضرب که زد پریدم و خوشبختانه توپ را مهار کردم. بعد به عربی آمد یک سری چیزها به من گفت که البته متوجه نشدم. 

 

* وقتی پنالتی برای پرسپولیس شد خوشحال شدی یا ناراحت؟
خوشحال شدم چون شناخت بسیار خوبی از او دارم، همیشه سر تمرین پرسپولیس هم بعد از تمرین علیپور با من تمرین پنالتی می‌کرد و قشنگ می‌دانستم که کجا می‌زند. اگر پنالتی بود انگیزه داشتم که بگیرم و خودی نشان بدهم و علیپور شانس آورد!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.