حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1694299/43 زمان: 09:43   1399/04/17 بازدید: 13,248

احتمال همبازی شدن کاوه  و بیرانوند در بلژیک

رضایی اصلی ترین گزینه آنتورپ برای خط حمله(عکس)

با جدایی زینهو گانو و کوین میرالاس ، آنتورپ در خط حمله نیاز به تقویت دارد و کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم بروژ اکنون در صدر بازیکنان مورد علاقه این باشگاه است.

به گزارش" ورزش سه" شنبه گذشته کاوه رضایی در بازی تدارکاتی بروژ مقابل او اچ لوون شانس بازی پیدا کرد اما این واقعیت است که مهاجم ایرانی به اندازه میکائیل کرمنچیک مهاجم اهل چک و لوئیس اوپندای بلژیکی برای فیلیپه کلمنت جذابیت ندارد و این می تواند شرایط را برای جدایی این مهاجم ایرانی مهیا کند. 


voetbal24 در این رابطه نوشت: آنتورپ دوست دارد کاوه رضایی در این تیم بازی کند و به همین دلیل شانس خوبی برای جذب این بازیکن دارد. شارلروا که کاوه رضایی از آنجا به بروژ رفته و فصل گذشته نیز به طور قرضی در این تیم بازی کرد از علاقمندان به جذب کاوه است اما قیمت بالای این بازیکن احتمالا باعث می شود که شارلروا تصمیم بگیرد به شامر نیکلسون فرصت بدهد. البته گفته می شود که نانت فرانسه نیز به دنبال جذب رضایی است اما هنوز میزان جدی بودن این پیشنهاد مشخص نیست.

 


در این سایت یک نظر سنجی از هواداران فوتبال درباره احتمال حضور کاوه رضایی در آنتورپ گذاشته شده که از میان 1143 نفر ، 75درصد به رفتن او به آنتورپ پاسخ مثبت داده اند و 25 درصد معتقدند که رضایی به این باشگاه بلژیکی نخواهد پیوست.


در حالی که به نظر می رسد علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس نیز در این فصل در آنتورپ بازی کند ، حضور دو بازیکن ملی پوش ایرانی در این تیم می تواند جالب توجه باشد هرچند رضایی در سال های قبل با بازیکنانی مثل علی قلی زاده و یونس دلفی در شارلروا همبازی بوده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.