حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1694300/42 زمان: 10:05   1399/04/17 بازدید: 18,659

نفس راحت مدیران بارسلونا؛ رفع اتهام بزرگ!

اتهامات تندی که چندی قبل به مدیران بارسلونا زده شده شایعه ای بیش نبوده است.

به گزارش "ورزش سه"، چند هفته قبل رسانه ها عنوان کردند مدیران باشگاه بارسلونا با استخدام گروهی فعال در شبکه های اجتماعی سعی در تخریب چهره ستاره های باتجربه تیم از جمله لیونل مسی و جرارد پیکه و منتقدان مدیریت داشته اند، اما تحقیقات نشان داده این اخبار تنها شایعه بوده و حقیقت نداشته است.

 

حسابرسی در مورد رابطه بارسلونا با شرکت I3 Ventures نشان داده که این باشگاه اقدام به انجام تبلیغات علیه هیچ کسی نکرده است. توافقنامه بارسا با شرکت های روابط عمومی I3 در ماه فوریه مورد بررسی قرار گرفت. در آن مقطع ادعا شده بود این شرکت برای پاکسازی و مثبت جلوه دادن چهره ژوزپ ماریا بارتومئو در رسانه های اجتماعی و خراب کردن وجهه بازیکنان فعلی و سابق منتقد عملکرد او استخدام شده است.

 

 

البته در آن مقطع هم باشگاه بارسلونا و هم I3 Ventures این ادعا را تکذیب کردند و حالا تحقیقاتی که توسط PwC انجام شده نشان می دهد که این باشگاه هیچگونه اقدام توهین آمیزی علیه کسی انجام نداده است.

 

بارسلونا در وب سایت رسمی خود نوشت: "قراردادهای مختلف خدمات مربوط به نظارت و تجزیه و تحلیل روند شبکه های اجتماعی به نمایندگی بارسلونا شامل برنامه خراب کردن شخصی نبوده است.  PwCهیچ مدرکی مبنی بر فساد مالی پیدا نکرد و مشخص شد رقم پرداخت شده برای خدمات Barca I3 Ventures در محدوده ارقام طبیعی در این بازار بوده است.

 

هیئت مدیره به بخش حقوقی باشگاه دستور داده در صورت لزوم علیه افرادی که این اتهامات کاذب و بی اساس را روا داشته و به شدت به چهره باشگاه آسیب زده اند اقدامات حقوقی مربوط را انجام دهند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.