حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1694501/30 زمان: 01:54   1399/04/18 بازدید: 9,828

آرسنال 1-1 لسترسیتی: توقف توپچی‌های 10 نفره

آرسنال در دیداری خانگی مقابل لسترسیتی با تساوی 1-1 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان میکل آرتتا در این دیدار ابتدا با گل پیر امریک اوبامیانگ در دقیقه 21 پیش افتادند اما بعد از اینکه ادی انکتیا در دقیقه 75 اخراج شد، لسترسیتی از فرصت استفاده کرد و در دقایق پایانی توسط جیمی واردی به گل تساوی رسید.

آرسنالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی را در دست داشتند اما این لسترسیتی بود که می‌توانست در دقیقه 8، جیمی واردی با یک ضربه خطرناک، می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما امیلیانو مارتینس، دروازه بان میزبان، با جاگیری مناسب، توپ را در اختیار گرفت.

سه  دقیقه بعد، روی یک ضربه کرنر، بار دیگر لسترسیتی صاحب موقعیت شد اما این بار هم ضربه کلچی ایهیناچو را مارتینس با پا دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 21، این آرسنال بود که به گل رسید. روی پاس عمقی دنی سبایوس بود که ساکا پشت مدافعان لستر صاحب موقعیت شد و بعد ازاینکه جانی اونز را فریب داد، با یک پاس در عرض، اوبامیانگ را در موقعیت گلزنی قرار داد و این ستاره گابنی هم با یک ضربه بغل پا، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل هم این بازیکنان آرسنال بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 26، ساکا گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما حضور به موقع سویونجو، دروازه توپچی ها را بسته نگه داشت.

برتری آرسنالی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 32، این تیم صاحب دو موقعیت پیاپی شد اما واکنش های دیدنی کاسپر اشمایکل، مانع از گلزنی لاکازت و بیرین شد. در دقیقه 33، روی ارسال واردی، ایهیناچو دروازه آرسنال را باز کرد اما داور به دلیل خطای مهاجم نیجریه ای روی کولاشیناچ، این گل را نپذیرفت.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این آرسنالی ها بودند که بیشتر صاحب توپ و میدان بودند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با برتری 1-0 میزبان به پایان رسید.

نیمه دوم را لسترسیتی بهتر آغاز کرد و در دقیقه 55، روی پاس عالی واردی، باز هم ایهیناچو صاحب موقعیت شد اما ضربه دیدنی او را مارتینس به زیبانی دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و در دقیقه 68، این الکساندر لاکازت بود که دروازه لسترسیتی را باز کرد اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 75، آرسنال 10 نفره شد. انکتیا که تنها 4 دقیقه از حضورش در زمین سپری می شد، با خطای شدید روی جاستین، با کارت قرمز داور روبرو شد و از بازی بیرون رفت.

 

 

لسترسیتی از این برتری نفری استفاده کرد و در دقیقه 84 به گل تساوی رسید. پاس عالی گِرِی به پشت مدافعان آرسنال، در موقعیتی مناسب به واردی رسید و او هم با یک ضربه مطمئن، دروازه را باز کرد.

 

 

در دقایق پایانی هر دو تیم به دنبال زدن گل برتری بودند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.