حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1694941/13 زمان: 18:49   1399/04/20 بازدید: 9,773

حمیداوی: ای‌کاش سرآسیایی با تمرکز تصمیم می‌گرفت؛

اولین واکنش مالک شهرخودرو به استعفای سرآسیایی

مالک باشگاه شهرخودرو درباره استعفای سرآسیایی از سرمربیگری و اتفاقات پیرامون این تیم صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد حمیداوی در نخستین واکنش به استعفای مجتبی سرآسیایی از سرمربیگری شهرخودرو اظهار کرد: نمی‌دانم به یکباره چه اتفاقی افتاد که ایشان تصمیم به این کار گرفت. از نظر من شاید بهتر بود سرآسیایی با تمرکز بیشتری این کار را انجام می‌داد و در این شرایط به تمرکز همه برای دیدار فردا مقابل سایپا کمک می‌کرد.

 

او ادامه داد: به هر شکل ما باید این را بپذیریم که به مربیان جوان و بومی میدان بدهیم و برای همین هم ما ایشان را بعد از رفتن گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم. سرآسیایی یکی از سرمایه‌های این باشگاه و این شهر(مشهد) است، سال‌ها در همین مشهد و برای این شهرخودرو زحمت کشیده و نباید به راحتی اجازه دهیم او در این باشگاه نباشد.

مالک باشگاه شهرخودرو اضافه کرد: هنوز درباره استعفای سرآسیایی جلسه‌ای تشکیل ندادیم و فقط به دلیل کمبود زمان تا بازی با سایپا، کوزین را به‌عنوان سرمربی  تیم معرفی کردیم و باید به سرآسیایی هم زمان بدهیم تا بیشتر فکر کند. ما برنامه‌ای برای از دست دادن سرمایه‌های باشگاه نداریم و در جلسه هیات مدیره که بعد از بازی با سایپا برگزار خواهد شد، درباره تصمیم سرآسیایی نظر خواهیم داد؛ او هم تا آن زمان در آرامش و سر صبر  بیشتر فکر می‌کند.

 

حمیداوی یادآور شد: فعلا تمام تمرکزمان بر روی بازی با سایپا است و هواداران پرشورمان یک نتیجه خوب دیگر می‌خواهند. هر چند باید قبول کنیم با این اتفاق شوک به ما وارد شد ولی من خودم از دیروز به مشهد آمدم و با بازیکنان صحبت کردم تا در آرامش کامل فقط به بازی فکر کنند. دیدار فردا بسیار سخت خواهد بو چون سایپا تیم منسجمی نشان داده و دو تساوی با تیم‌های بالای جدول داشته است.

او تصریح کرد: خدا را شکر فوتبال خراسان دو فصل است که در اوج به سر می‌برد و‌ توقع هواداران نیز از تیم ما به شدت بالا است. این هم لطف امام رضا(ع) است. ان‌شاءالله با کمک هواداران و سایر عوامل باشگاه از این مسائل عبور می‌کنیم و به امید برد مقابل سایپا و شادی دل هواداران با شعار یا امام رضا(ع) وارد زمین می‌شویم.

 

مالک باشگاه شهرخودرو عنوان کرد: به هر حال مسائل خانوادگی مربوط به درون خانواده بوده و ممکن است اختلافات خانوادگی در همه جا رخ دهد ولی ما نباید اجازه دهیم این مسائل به بیرون کشیده شود و باید در آرامش تصمیم بگیریم و درون خودمان مشکلات را حل کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.