حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695174/42 زمان: 17:53   1399/04/21 بازدید: 23,295

گزینه استقلال و پرسپولیس سرمربی آذربایجان می شود؟

به نظر می رسد به زودی جیانی دی بیاسی رسما به عنوان سرمربی تیم ملی آذربایجان انتخاب خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، در سال های اخیر بارها نام جیانی دی بیاسی به عنوان نامزد هدایت تیم ملی اران و باشگاه هایی چون استقلال و پرسپولیس شنیده شده، اما به نظر می رسد او در آستانه پذیرش هدایت تیم ملی آذربایجان قرار دارد. با توجه به شرایط فعلی در رابطه با بیماری کرونا، باید در مورد انتصاب جیانی دی بیاسی به عنوان سرمربی تیم ملی جمهوری آذربایجان در صورت موافقت با شرایط ویژه تعیین شده توسط فدراسیون فوتبال این کشور، توافق نامه ای با او منعقد شود.

 

 

شرایط ویژه فدراسیون فوتبال آذربایجان شامل در نظر گرفتن مشکلات مالی در صورت به تعویق افتادن بازی های ملی به دلیل بیماری کرونا یا بروز مشکلاتی در جریان سفر سرمربی تیم ملی به آذربایجان است.

 

دی بیاسی دوران مربیگری اش را از سال 1990 در تیم باسانو از سری سی ایتالیا آغاز کرد. او سپس در بین سالهای 2005 تا 2009 در باشگاه های بزرگتر ایتالیایی مانند تورینو و اودینزه کار کرد. دی بیاسی در ادامه به ترتیب دو باشگاه اسپانیایی لوانته و آلاوز را در سالهای 2007 و 2017 هدایت کرد و از بین سال های 2011 تا 2017 نیز سرمربی تیم ملی فوتبال آلبانی بود.

 

روین بلوکو، دستیار سابق دی بیاسی در تیم ملی فوتبال آلبانی در این رابطه گفت: "فکر می کنم او می تواند به تیم آذربایجان کمک کند و  علاوه بر این من معتقدم که دی بیاسی یک انتخاب عالی برای آذربایجان است. دی بیاسی مربی بسیار خوبی است و توانایی بسیار خوبی در کار با بازیکنان دارد."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.