حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695252/42 زمان: 21:52   1399/04/21 بازدید: 12,642

وقتی دیگو کاستا به کونته دستور تعویض می دهد!

سسک فابرگاس، ستاره سابق چلسی از روزهای پرفراز و نشیب زیر نظر آنتونیو کونته صحبت کرد.


به گزارش "ورزش سه"، سسک فابرگاس در دوران حضور در چلسی زیر نظر سرمربیان متفاوتی مجبور به اثبات خود بود و این اتفاق در مورد کونته نیز رخ داد. حالا هافبک فعلی موناکو خاطره جالبی از توصیه دیگو کاستا به کونته برای ورودش به میدان در یک دیدار در لیگ برتر نقل کرده است.

 

سسک فابرگاس گفت: "وقتی آنتونیو کونته به چلسی آمد، من در سه ماه اول خیلی در ترکیب ثابت تیم قرار نمی گرفتم. او این نکته را برای من روشن کرد که هافبک متفاوت متفاوتی می خواهد، من هم آسیب دیده بودم و نمانیا ماتیچ انتخاب اول کونته برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت بود.

 

 

ما باید در یک مقطع باید به مصاف منچسترسیتی می رفتیم و پیش از آن دیدار هفت بازی پیاپی به پیروزی دست یافته بودیم که کونته به من گفت تو باید امروز در ترکیب ثابت قرار بگیری و دیگر به جایی رسیده بودم که سرمربی بتواند به من اعتماد کند. ما بعد از آن بازی مقابل وست برومویچ بازی کردیم و ماتیچ بهبود پیدا کرد، بنابراین دوباره او در ترکیب اصلی قرار گرفت. آن دیدار یک بازی معمولی بود و بعد از هفتاد دقیقه با نتیجه 0-0 پیش می رفت و آنها خوب دفاع می کردند.

 

نیاز به بازیکنی مانند من بود تا قفل مسابقه باز شود. برای مدت طولانی هیچ اتفاقی نیفتاد، تا اینکه دیگو کاستا به کنار زمین آمد و به کونته گفت فابرگاس را داخل زمین بیاور. کونته وانمود کرد که صحبت های دیگو را نمی شنوید. دو دقیقه بعد من وارد زمین شدم و بلافاصله برای دیگو کاستا پاس گل ارسال کردم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.