حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695300/55 زمان: 23:30   1399/04/21 بازدید: 4,722

هفته سختی را پشت‌سر گذاشتیم؛

کوزین: ناراحتیم که لحظات آخر بازی را مساوی کردیم

سرمربی ایتالیایی شهر خودرو پس از پایان بازی در کنفرانس خبری از بازیکنانش تشکر کرد و گفت دوست دارم به بازیکنانم تبریک بگویم، چون آنها تا لحظه آخر جنگیدند.

به گزارش "ورزش سه" پس از پایان جدال شهر خودرو و سایپا با تساوی یک بر یک که گل سایپایی‌ها در آخرین لحظه بازی به ثمر نشست، استفان کوزین سرمربی موقت شهر خودرو در نشست خبری پس از بازی گفت: فکر می‌کنم نیمه اول را خیلی خوب بازی کردیم. نیمه دوم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. درست است در ده دقیقه آخر سایپا ما را تحت فشار گذاشت. خیلی ناراحتیم در لحظات آخر گل را دریافت کردیم.به بازیکنانم تبریک می‌گویم که تا آخرین لحظه تلاش کردند. هفته آسانی نبود بخاطر اتفاقاتی که در این هفته برایمان رخ داد.

 

کوزین درباره قضاوت کوپال ناظمی افزود: من از آن نوع مربیانی نیستم که راجع به داوری صحبت کنم. داور گفت بازیکن ما خطا کرده و ما هم پذیرفتیم؛ شاید هفت دقیقه وقت اضافه نیمه دوم خیلی زیاد بود.

 

 

سرمربی ایتالیایی شهر خودرو درباره نمایش ضعیف تیمش در نیمه دوم، گفت: این چیزی نیست که ما بخواهیم تلاش کردیم در نیمه دوم مهاجمان تیم را جلو نگه داریم و بعد از فشار وارد کردن به حریف، به گل دوم برسیم؛ باید بگویم که سایپا تیم کوچکی نیست چون مقابل استقلال و سپاهان هم مساوی کرد و امروز سایر مسابقه ها را هم مشاهده کردید. در نزدیکی پایان رقابت ها هستیم و همه تیم ها برای کسب بهترین نتیجه جنگنده ظاهر می شوند.

 

او درباره شرایط تیمش در جدول نیز توضیح داد: باید همیشه دید مثبتی داشته باشیم چرا الان سوم هستیم و با سپاهان هم‌امتیاز هستیم. چرا باید فکر کنم که سهمیه آسیا را نمی گیریم؟ من به بازیکنانم باور دارم و همه چیز به خوبی تمام می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.