حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695486/29 زمان: 17:38   1399/04/22 بازدید: 9,175

رکورد تاریخی جدید دیه گو سیمئونه در اتلتیکو

اتلتیکو مادرید شب گذشته پس از پیروزی بر رئال بتیس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را قطعی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید شب گذشته در وندا متروپولیتانو و به زحمت توانست 1-0 بر رئال بتیس پیروز شود. وی ای آر دو بار گل های کوریا و موراتا را مردود اعلام کرد اما در ادامه، اخراج هرموسو را صحیح ندانست و گل مردود شده دیه گو کاستا توسط داور را نیز صحیح اعلام کرد تا با همان گل دقیقه 85 اتلتیکو بتواند بتیس را از پیش رو بردارد.

 

 

 

 

به این ترتیب اتلتیکو برای هشتمین فصل متوالی توانست سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد که در تاریخ این باشگاه بی سابقه است. اتلتیکو با مربی غیر از دیگو سیمئونه تنها توانسته بود سه بار متوالی سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند و قبل از اینکه سیمئونه، در 20 سال گذشته تنها خاویر آگیره در فصل 08-2007 و آبل رسینو در فصل 09-2008 بود که توانسته بودند اتلتیکو را به لیگ قهرمانان برسانند.

 

تنها فصلی که سیمئونه نتوانسته اتلتیکو را به لیگ قهرمانان هدایت کند، به اولین سال حضورش بر می گردد که از نیمه های فصل کار را در دست گرفت و در نهایت با اختلاف اندکی اتلتیکو عنوان پنجم را کسب کرد.

با سیمئونه اتلتیکو 4 بار عنوان سوم، دو بار عنوان نایب قهرمانی و یک بار عنوان قهرمانی لالیگا را کسب کرده و فصل جاری نیز در رقابت با سویا فعلا در رده سوم قرار دارد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.