حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695535/52 زمان: 21:27   1399/04/22 بازدید: 5,703

کونته: تیم من در مسیر درستی قرار دارد

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر معتقد است که تیمش با وجود نتایج نه چندان خوب در بازی‌های در مسیر درستی قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر بعد از شکست ناامید کننده مقابل بولونیا و بعد از آن توقف برابر هلاس ورونا، در نخستین دقایق بامداد روز سه شنبه به مصاف تورینو خواهد رفت و برای بازگشت به مسیر خوب محکوم به پیروزی در این بازی است.

 

آنتونیو کونته پیش از بازی تیمش مقابل تورینو گفت: " من به بچه ها گفتم که از عملکرد آنها مقابل ورونا رضایت داشتم بنابراین فکر می‌کنم که ما در مسیر درستی هستیم. ما باید به کاری که انجام می‌دهیم ادامه داده و خطاهای خود را کمتر کنیم. اخیراً به خاطر اشتباهات فردی بهای سنگینی پرداخته ایم.

 

 

 

 

با گفتن همه اینها من اعتقاد دارم که ما در مسیر درست قرار داریم. این نشانگر روش من در فوتبال است که 9 گل آخر ما توسط 9 بازیکنان متفاوت به ثمر رسیده است زیرا در حمله با بازیکنان زیادی حضور پیدا می‌کنیم و همین موضوع باعث می شود که غیر قابل پیشبینی تر باشیم."

 

کونته درباره وضعیت مصدومیت روملو لوکاکو نیز گفت: " روملو دیروز خیلی خوب نبود اما امروز وضعیت او بهتر شد و امیدوارم که در ترکیب تیم باشد. ما می‌دانیم که او چقدر بازیکن مهمی برای ماست بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد. ما می‌خواهیم که میزان خطر درباره او به کمترین حد ممکن برسد نمی‌خواهیم در ادامه فصل او را از دست بدهیم."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.