حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695574/56 زمان: 00:41   1399/04/23 بازدید: 20,130

آخرین وضعیت استقلال در شرایط کرونا

رمضانی: صحبتهایی شنیدیم که دور از انسانیت بود

سرپرست استقلال می‌گوید بازیکنان استقلال که به کرونا مبتلا شده اند، به زودی به تمرینات این تیم ملحق خواهند شد.

به گزارش "ورزش سه"، سعید رمضانی سرپرست استقلال در گفتگو با برنامه ی شبهای فوتبالی گفت: امروز با بازیکنان غیر کرونایی تمرین کردیم و فردا نیز تعداد دیگری از بازیکنان تمرین خواهند کرد. بازیکنان تیم تقسیم بندی شده اند. یک گروه در قرنطینه به سر می برند، گروه دیگر در تمرینات حاضر می شوند و متاسفانه گروه سوم بعد از مدتی به افراد حاضر در قرنطینه اضافه می شوند و هر لحظه یک اتفاق در تیم استقلال می افتد.


رمضانی در خصوص آمار بازیکنان مبتلا به کرونا در تیم استقلال گفت: تاکنون به صورت رسمی و قطعی وریا غفوری، فرشید باقری، میلیچ، امیرحسین کارگر، سیاوش یزدانی بازیکنانی هستند که به کرونا مبتلا شده اند و متاسفانه عارف غلامی نیز بعد از بازی با تراکتور حال مساعدی نداشت و جواب آزمایشات سی تی اسکن این بازیکن خوب نبوده و باید تست کرونا بدهد.


سرپرست آبی پوشان در خصوص موضع باشگاه استقلال در خصوص بازی با پارس جنوبی گفت: در این چند روز صحبت هایی شنیدیم که به دور از انسانیت است. بعد از حاشیه های بازی با پارس، به تعداد افراد مبتلا به کرونای ما اضافه شد. کارگر، یزدانی و غلامی نیز بخاطر انجام مسابقات، به اجبار در تمرینات شرکت کردند و به کرونا مبتلا شدند. در مورد این موضوع بحث کردن فایده ای ندارد و ما به اجبار باید بازی کنیم.


رمضانی درخصوص اینکه گفته می شد یکی از بازیکن استقلال حال مساعدی نداشته است، توضیح داد: فرشید باقری چند روزی ریه اش درگیر شده بود و حال خوبی نداشت. همچنین تا ساعت 4 صبح و در بیمارستان به دنبال آزمایشات عارف غلامی بودیم که جواب سی تی اسکن این بازیکن امیدوارکننده نبوده است و این بازیکن باید تست کرونا بدهد تا بفهمیم مبتلا شده یا نه.


وی افزود: متاسفانه شرایط اجرای پروتکل ها در کشور ما وجود ندارد. تمام بازیکنان ما با همدیگر هستند و اگر یکی از این افراد مبتلا شود و ما متوجه نشویم، سایرین نیز زنجیر وار به کرونا مبتلا می شوند. امکانات ما با امکانات بوندس لیگا قابل مقایسه نیست. ما در تمرینات تمام پروتکل ها را رعایت کردیم. از جمله ماسک، تونل ضدعفونی، هتل محل اقامت را ضدعفونی کردیم ولی با شرایط بدی به اهواز پرواز کردیم و باعث ابتلای بازیکنان استقلال در اهواز شد. از یک طرف بخاطر بخاطر برگزاری مسابقات خودمان را با بوندس لیگا مقایسه می کنیم ولی از طرف دیگر قانون 25 درصدی در نظر گرفته شده که در بوندس لیگا وجود ندارد.


سرپرست استقلال درخصوص پایبندی بازیکنان استقلال به نکات بهداشتی در خارج از فضای تمرینات گفت: با توجه به شرایط جامعه و افزایش کرونا، بازیکنان بخاطر حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان، خارج از اردو و تمرینات نیز نکات بهداشتی را رعایت می کنند. امیدوارم این اتفاقات که برای استقلال افتاد، برای سایر تیم ها رخ ندهد. بحث فوتبال فقط روی کسب 3 امتیاز نیست و باید سایر مسائل را نیز در نظر گرفت. ما بدون انجام تمرین، با نصف تیممان مقابل تراکتور قرار گرفتیم و بازیکنان با غیرت وارد زمین شدند. حتی بازیکنانی که به کرونا مبتلا شده اند، آماده ی بازگشت به تمرینات هستند.


وی ادامه داد: ارسلان مطهری امروز به تمرینات تیم بازگشت. امروز از بازیکنانی که در قرنطینه هستند تست گرفته شد، فردا نیزمجددا از آنها تست گیری خواهد شد و در صورت منفی بودن این آزمایشات، بازیکنان می توانند به تمرینات بازگردند. 


رمضانی در پایان و درخصوص مهلت زمانی 15 روزه جهت تسویه حساب با طلبکاران باشگاه استقلال گفت: گروه مدیریتی در تلاش هستند تا مشکلی برای استقلال پیش نیاید و اتفاق بدی رخ ندهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.