حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695606/50 زمان: 11:25   1399/04/23 بازدید: 22,405

ادعای روزنامه‌نگار ایتالیایی

شورش در میلان؟ بازیکنان در حسرت گتوزو

یک روزنامه‌نگار ایتالیایی مدعی است برخی بازیکنان آث میلان همچنان به خاطر ترک باشگاه توسط گنارو گتوزو حسرت می‌خورند و از کار کردن زیر نظر استفانو و پیولی راضی نیستند.

به گزارش "ورزش سه"، یک روزنامه‌نگار ایتالیایی مدعی است چندین نفر از بازیکنان حال حاضر آث میلان همچنان از اینکه گنارو گتوزو سال گذشته از سرمربی‌گری این تیم کنار گذاشته شده ناراحت هستند و از کار کردن زیر نظر سرمربی فعلی، استفانو پیولی دل خوشی ندارند.

 

 

زمانی که آث میلان سال گذشته گنارو گتوزو را از این تیم اخراج کرد تا مارکو جامپائولو را به جای او به عنوان سرمربی منصوب کند علاوه بر گروهی از هواداران، بخشی از بازیکنان روسونری هم به این تصمیم اعتراض داشتند. جامپائولو روی نیمکت میلان فقط دو ماه دوام آورد و جای خود را به پیولی داد که تا امروز روی این نیمکت می‌نشیند.

 

گتوزو در فصل 2018-2019 که هدایت میلان را به عهده داشت تا رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا فقط یک امتیاز فاصله داشت.

 

با این حال در آن روزها گتوزو با انتقادات زیادی درباره شکل بازی تیمش روبرو بود و کمتر کسی گمان می‌کرد او برای روسونری گزینه‌ای بلندمدت باشد. در نهایت این انتظارات به واقعیت پیوست و او در پایان فصل گذشته میلان را ترک کرد.

 

حالا لوکاس رافینی روزنامه‌نگار ایتالیایی مدعی است که بخش مهمی از بازیکنان میلان در حسرت روزهای گنارو گتوزو هستند‌، اخراج او را نادرست می‌دانند و استفانو پیولی را در حد روسونری قبول ندارند.

 

 

این روزنامه‌نگار ایتالیایی در گفتگویی در این باره گفت: " من با دونارومارابطه نزدیکی دارم و زیاد با او حرف می‌زنم. این را می‌دانم که امروز در تیم بازیکنانی هستند که حسرت روزهای گنارو گتوزو را می‌خورند و دل خوشی از کار کردن با پیولی ندارند. گتوزو بود که پیونتک و پاکوئتا را کشف کرد، دو بازیکنی که می‌توانستند برای میلان خیلی کارساز باشند".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.