حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695608/55 زمان: 11:25   1399/04/23 بازدید: 1,639

محمودزاده اعلام کرد:

بازی‌های لیگ یک زیر ذره‌بین کمیته‌های فدراسیون

با اعلام مدیر کمیته نقل و انتقلات سازمان لیگ، کمیته‌های فدراسیون در کنار سازمان لیگ به لیگ دسته اول فوتبال نظارت دارند.

به گزارش "ورزش سه" فریبرز محمود‌‌زاده مدیر کمیته نقل و انتقلات سازمان لیگ در گفتگویی رادیویی با برنامه گل طلایی رادیو جوان با اشاره به مسابقات هفته‌های پایانی لیگ دسته اول گفت: همانند سنوات گذشته، کمیته‌های قضایی، اخلاق و کمیته‌های فدراسیون فوتبال در کنار سازمان لیگ برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات تلاش می‌کنند؛ همچنین با دستور ریاست فدراسیون فوتبال در هفته‌های اخیر، نمایندگان کمیته انضباطی و کمیته اخلاقی به صورت محسوس و نامحسوس به مسابقات اعزام خواهند شد.

 

وی افزود: نظرات کمیته‌های مختلف و سرپرست فدراسیون را در سایت رسمی ابلاغ کردیم و باشگاه‌ها را به بازی جوانمرادانه دعوت کرده‌ایم.

 

محمود زاده با اشاره به ضد عفونی ورزشگاه‌ها در شب قبل از برگزاری مسابقات گفت: علاوه بر ورزشگاه‌ها، رختکن‌ها نیز براساس استاندارد پروتکل های بهداشتی باز می‌شود اما با توجه به جدید بودن این اتفاق، نقطه ضعف‌هایی نیز مشاهده می‌شود.

 

مدیر کمیته نقل و انتقلات سازمان لیگ درباره همکاری تیم‌ها نیز گفت: سازمان لیگ از تمامی ۱۸ باشگاه لیگ دسته اول تقدیر و تشکر می‌کند؛ در سه هفته اخیر تیم‌ها با ما همکاری کامل را داشته‌اند.

 

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در لیگ دسته اول افزود: منابع مالی باشگاه لیگ دسته اول کمتر است اما هزینه‌ها با تیم‌های لیگ برتر برابری می‌کند؛ درباره موضوع امتیاز فروشی تیم های وسط جدولی نیز با چند باشگاه این‌چنینی تماس برقرار کرده‌ام و با مربیان و مدیران آنان صحبت‌هایی را داشته ام؛ هم اکنون نیز برخی پرونده‌های حقوقی تشکیل شده و در حال پیگیری است اما این پرونده ها رسانه‌ای نشده‌اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.