حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695711/42 زمان: 18:59   1399/04/23 بازدید: 11,685

کونته در یک صورت از اینتر جدا خواهد شد

اینتر برنامه ای برای قطع همکاری با آنتونیو کونته ندارد و در صورت تمایل خود کونته او از این باشگاه جدا خواهد شد.

 

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر مدعیانی چون لاتزیو و یوونتوس نتایج پرفراز و نشیبی در جدول سری آ گرفته اند، اما اینتر نز از این قاعده مستثنی نبوده و نتوانسته تغییری در شرایط جدول ایجاد کند. در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال پایان یافتن همکاری این سرمربی ایتالیایی با اینتر منتشر شده، اما گاتزتا دلااسپورت مدعی شد در شرایط فعلی حداقل مدیران نراتزوری چتین درخواستی ندارند.

 

 

طبق گزارش این نشریه مدیران اینتر به دنبال ثبات در بدنه باشگاه هستند و نمی خواهد دوباره پروژه ای دیگر را آغاز کند. هدف آنها در جلسه پایان فصل با آنتونیو کونته تنها همسوسازی سیاست های باشگاه و سرمربی و صحبت در مورد آینده است. اما اخیرا اخباری در مورد نارضایتی کونته از روند جذب بازیکنان و شرایط باشگاه شنیده شده و در واقع تنها خود اوست که می تواند به همکاری با اینتر در پایان فصل پایان دهد.

 

آنتونیو کونته از جذب بازیکنان قرضی و کم انگیزه به ستوه آمده و معتقد است اینتر برای کسب موفقیت نیاز به ترکیب قدرتمندتری دارد. اما به هر حال مدیران نراتزوری می خواهند فصل بعد نیز با این سرمربی ایتالیایی همکاری کنند. اینتر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حذف شد، در کوپا ایتالیا در نیمه نهیی مغلوب ناپولی شد و در سری آ نیز علیرغم غفلت مدعیان شانس چندانی برای قهرمانی در فصل جاری ندارد. اخباری در مورد احتمال حضور مکس آلگری در اینتر منتشر شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.