حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695914/42 زمان: 18:39   1399/04/24 بازدید: 36,557

عصبانیت شدید مورینیو؛ حکم سیتی شرم آور است!

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تاتنهام به شدت به حکم بخشش منچسترسیتی اعتراض کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، دیروز اعلام شد حکم محرومیت سیتی از شرکت در لیگ قهرمانان لغو شده و این تصمیم واکنش های زیادی را به همراه داشته است. ژوزه مورینیو معتقد است اگر سیتی متخلف نیست پرا چرا جریمه مالی شده و اگر اشتباه کرده، پس چرا حکم محرومیت آنها لغو شده است.

 

ژوزه مورینیو گفت: "در این پرونده چنین تصمیمی شرم آور است، زیرا اگر سیتی در این زمینه مقصر نیست، شما با 10 میلیون یورو نیز مجازات نمی شوید. اگر مقصر نیستید که نباید جریمه شوید، اما اگر باشگاه سیتی مرتکب جرم شده باشد، این تصمیم نیز شرم آور است و این تیم باید از شرکت در رقابت های اروپایی محروم شود.

 

 

من نمی دانم که منچستر سیتی مقصر است یا نه، اما در هر صورت این یک تصمیم خجالت آور است. از نظر من این تصمیم پایانی بر قانون فرپلی مالی در فوتبال بود، زیرا دیگر هیچ امتیاز و ارزشی برای این قانون وجود ندارد، حرفم در مورد این تصمیم را دوباره تکرار می کم، زیرا ذهنیت من مشخص است؛ اگر سیتی مقصر نبود تصمیم مبنی بر جریمه مالی این تیم خجالت آور است و اگر آنها گناهکار هم بودند، لغو محرومیت شان شرم آور است.

 

من نمی گویم سیتی مقصر است یا خیر، اما معتقدم اگر خلاف مرتکب نشده اند نباید حتی یک پوند جریمه شود. من می دانم که پرداخت این پول برای آنها بسیار آسان است، اما این فقط یک اصل است. چرا اگر مقصر نیستید 8 یا 9 میلیون باید بدهید.

 

ما در حال حاضر در مورد منچسترسیتی صحبت می کنیم، اما در گذشته باشگاههای دیگر در وضعیت مشابهی قرار داشتند و شما نتایج پرونده آنها را می دانید. بنابراین فکر می کنم بهتر است در این سیرک را باز کنید و بگذارید همه لذت ببرند.

 

 

آیا سیتی خوش شانس است؟ شاید آنها بدشانس باشند. شاید حق شان این نبوده حتی یک پوند هم مجازات شوند و حالا 8 یا 9 میلیون پوند باید پرداخت کنند. شاید این ایمش بدشانسی باشد.

 

رویکرد تاتنهام؟ شرایط ما مشخص است فکر نمی کنم تاتنهام این ذهنیت را تغییر دهد و ما از این جنبه بیش از حد در مسیر صحیحی قرار داریم. من از نحوه عملکرد باشگاه تا اینجا راضی هستم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.