حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1696003/44 زمان: 11:08   1399/04/25 بازدید: 3,330

حضور 9 تیم قطعی شد؛ حضور سایپا، پیکان و ورامین نه!

خطر حذف چند تیم نامدار از لیگ والیبال

فدراسیون والیبال فهرست ۹ تیمی که نسبت به تعیین تکلیف بدهی‌های خود اقدام کرده‌اند، اعلام کرد تا خطر حذف برخی تیم‌های نامدار لیگ برتر مردان جدی شود.

به گزارش "ورزش سه"، میلاد تقوی، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال بعد از پایان مهلت تیم های لیگ برتری برای تسویه حساب با طلبکاران خود گفت: بر اساس برنامه تدوین شده قبلی و افزایش مهلت ۱۰ روزه برای تعیین تکلیف بدهی باشگاه‌های لیگ برتری با بازیکنان، کادرفنی و فدراسیون والیبال، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، فهرست ۹ تیمی که نسبت به تعیین تکلیف بدهی‌های خود اقدام کرده‌اند، اعلام کرد.


وی افزود: بر این اساس، تیم‌های شهرداری ارومیه، لبنیات هراز آمل، فولاد سیرجان ایرانیان، شهرداری گنبد، فولاد مبارکه سپاهان، هورسان رامسر، آذرباتری ارومیه، شهداب یزد و خاتم اردکان نسبت به تعیین تکلیف بدهی‌های اقدام کرده و حضورشان در لیگ برتر سال ۹۹ قطعی است. بر اساس اعلام کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، تیم‌های سایپا، پیکان، مریوان، شهرداری اراک و شهرداری ورامین تا امروز (چهارشنبه ۲۵ تیرماه) درباره تسویه بدهی‌های خود تعیین تکلیف نکرده‌اند.


تقوی با بیان این که برخی از این تیم‌ها با توجه به شرایط سال گذشته لیگ‌ها، نسبت به میزان بدهی‌های خود با امور مالی فدراسیون والیبال اختلاف نظر دارند، افزود: قرار بر این شد که این باشگاه‌ها در نهایت تا پایان ساعت اداری روز شنبه ۲۸ تیرماه، نسبت به رفع این اختلاف حساب اقدام کنند. کمیته برگزاری رویدادهای فدراسیون والیبال در نهایت روز شنبه ۲۸ تیرماه، فهرست نهایی اسامی تیم‌های حاضر در قرعه کشی لیگ برتر را اعلام خواهد کرد. لازم به ذکر است برخی تیم‌ها مانند شهرداری قزوین نیز متقاضی خریداری امتیاز لیگ برتر هستند که جایگزین این تیم‌ها خواهند شد.


وی در پایان گفت: همچنین برخی باشگاه‌های لیگ برتری که نسبت به تعیین تکلیف بدهی‌های خود اقدام نکرده اند، متقاضی حضور در لیگ برتر بانوان نیز هستند که در صورت برطرف نشدن مشکل بدهی، امکان حضور در لیگ برتر بانوان سال ۹۹ را نیز نخواهند داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.