حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1696067/29 زمان: 14:18   1399/04/25 بازدید: 16,140

ادعای موندودپورتیوو

دو دستگی در بارسلونا برای بازگشت ژاوی

ژاوی احتمالا حداقل در دوران حضور جوزپ ماریا بارتومئو به بارسلونا باز نخواهد گشت.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا در مصاحبه اخیر خود با تی وی سه کاتالونیا در مورد ادامه کار با ستین گفت که این مربی در ادامه لیگ قهرمانان روی نیمکت حضور خواهد داشت و اینکه تا سال بعد هم قرارداد دارد.

بر کسی پوشیده نیست که در بارسلونا ادامه کار یک مربی به نتایجی بستگی دارد که کسب می کند و در صورت از دست رفتن لالیگا که حتمی به نظر می رسد و سپس حذف از لیگ قهرمانان، بعید به نظر می رسد ستین را بازهم روی نیمکت بارسا ببینیم.

 

 

 

 

در چنین شرایطی بحث بازگشت ژاوی مطرح خواهد شد.  هرچند او اخیرا قراردادش با السد را تمدید کرد اما در قراردادش بند جدایی در صورت رسیدن پیشنهاد بارسا گنجانده شده است. بسیاری معتقدند ژاوی دیر یا زود سرمربی بارسا می شود اما شاید این احتمال در دوران بارتومئو اندک باشد. از ریاست بارتومئو بر بارسا یک سال دیگر باقیمانده و در کادر مدیریتی او برای بازگشت ژاوی دو دستگی وجود دارد.

زمستان گذشته ژاوی گزینه شماره یک جانشینی ارنستو والورده بود ولی درخواست های او مورد پذیرش قرار نگرفت. یکی از شروط ژاوی کنترل و سازماندهی تمامی ارکان باشگاه و به خصوص تیم های پایه بود که این با مخالفت بارتومئو مواجه شد.

رئیس بارسا اگر با شرط ژاوی موافقت می کرد، این احتمال وجود داشت که بسیاری از افراد مورد اعتمادش در باشگاه به درخواست ژاوی از کار برکنار شوند و این اتفاقی نبود که بارتومئو در شر ایط بحرانی تیم از آن استقبال کند.

از همان زمان شانس بازگشت ژاوی به بارسا با کادر مدیریتی فعلی کاهش پیدا کرد و فعلا باید دید نتایج بارسا با ستین در لیگ قهرمانان چگونه خواهد بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.