حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1696068/29 زمان: 14:55   1399/04/25 بازدید: 7,527

ادعای رسانه های کره ای

مدافع ملی پوش کره در راه انتقال به تاتنهام

کیم مین جائه ممکن است به دومین بازیکن کره ای تاتنهام پس از سون هیونگ مین شود.

به گزارش "ورزش سه"، طبق اعای رسانه های کره ای، کیم مین جائه مدافع باشگاه بیجینگ گوان چین از تاتنهام پیشنهاد دریافت کرده است.

ماه گذشته بود که نشریه تلگراف گزارش داد که به دلیل عملکرد درخشان سون هیونگ مین در تاتنهام، سران این باشگاه روی فوتبال کره تمرکز بیشتری پیدا کرده اند و کیم مین جائه را به دقت تحت نظر دارند و گویا در نهایت راضی به ارائه پیشنهادی برای این بازیکن شده اند.

 

 

 

 

گفته می شود کیم مین جائه از اورتون نیز پیشنهاد دارد ولی احتمالا سون هیونگ مین نقش تعیین کننده ای در انتخاب نهایی این بازیکن خواهد داشت.

 

با توجه به جدایی احتمالی یان فرتونگن مدافع بلژیکی از تاتنهام در انتهای فصل، کیم می تواند به عنوان جانشینی برای او به خدمت گرفته شود. باشگاه بیجینگ گوان اما تمایل زیادی برای از دست دادن کیم ندارد با این حال اگر پیشنهاد مالی خوبی دریافت کند، مشکلی برای صدور مجوز جدایی او نخواهد داشت. طبق گزارش رسانه های کره ای، فعلا مذاکرات به کندی پیش می رود.

مدیر برنامه های کیم پرتغالی است و با توجه به حضور ژوزه مورینیو در تاتنهام، این باشگاه لندنی می تواند خوشبین باشد که مذاکرات به زودی وارد فازی جدی تر  شود.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.