کد خبر: 1697251/50 زمان: 09:20   1399/04/31 بازدید: 7,087

خشم دپورتیوو از تعویق بازی به دلیل کرونا

بازی دپورتیوو در لیگ دسته دوی اسپانیا به دلیل مثبت شدن تست چند نفر از بازکینان حریف این تیم به تعویق افتاد و باشگاه دپورتیوو علیه این تصمیم بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در لیگ دسته دوی اسپانیا، بعد از آنکه نتیجه تست کرونای 12 بازیکن تیم فوئن‌لابرادا مثبت اعلام شد دیدار این تیم مقابل دپورتیوو لاکرونیا به تعویق افتاد. باشگاه دپورتیوو علیه این تصمیم اعتراض کرده و بیانیه‌‌ای منتشر کرد.

 

 

بازی‌های هفته آخر لیگ دسته دوی اسپانیا بر اساس سنت تاریخی به صورت همزمان برگزار می‌شود تا شائبه توافق ضمنی تیمها از بین برود. بعد از اعلام مثبت شدن تست کرونای بازیکنان فوئن‌لابرادا انتظار می‌رفت که کل بازی‌های هفته آخر به تعویق بیفتد ولی در نهایت تصمیم گرفته شد که دیگر بازی‌ها به صورت عادی برگزار شده و تنها بازی این تیم مقابل دپورتیوو به تعویق بیفتد.

 

دیروز درحالیکه دو تیم برای بازی آماده می‌شدند تنها ساعاتی پیش از شروع مسابقه نتیجه تستهای کرونا اعلام شد. عصبانیت دپورتیوو از این تصمیم به این دلیل است که سرنوشت این تیم به بازی با فوئن‌لابرادا وابسته است و دپورتیوو امیدوار است بعد از این بازی بتواند جواز حضور در پلی‌آف را بدست بیاورد. تاریج جدید مسابقه دو تیم هنوز اعلام نشده.

 

خشم دپورتیوو زمانی قابل درک میشود که به این نکته توجه کنیم که دپور دیشب با پیروزی الباسته مقابل کادیز به دسته سوم فوتبال اسپانیا سقوط کرد. دپورتیوو می گوید اگر بازی این تیم هم همزمان با سایر بازی های هفته آخر برگزار می شد احتمال اینکه الباسته نتواند به پیروزی برسد وجود داشت و با تعویق بازی دپورتیوو عملا در حق این تیم اجحاف شده است. دپورتیوو حالا تهدید کرده که کار را به دادگاه می کشاند و خواهان تکرار بازی های هفته آخر لیگ دسته دوی اسپانیا شده. 

 

دپورتیوو در حالی لالیگا و فدراسیون فوتبال اسپانیا را به شکایت به دادگاه تهدید کرده که اشاره کرده خاویر تباس رئیس لالیگا پیشتر گفته بود امکان ندارد نتیجه آزمایش کرونای هیچیک از بازیکنان تیمها مثبت شود. 

 

 

 

دو روزنامه مارکا و آ اس هم امروز صفحه اول خود را به این موضوع اختصاص داده و از آن به عنوان اتفاقی جنجالی در فوتبال اسپانیا یاد کرده اند. هر دو روزنامه به جنجال کرونا در لیگ دسته دو اشاره کرده و به خشم دپورتیوو از این بابت پرداخته اند. مارکا در تیتر اول خود می گوید:" هنوز چیزی تمام نشده". 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.