حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699272/41 زمان: 15:40   1399/05/10 بازدید: 13,087

قلیچ‌خانی: امیدوارم در حکم تجدید نظر شود؛

سپاهان پیگیر رفع محرومیت شایان مصلح 

مدافع تیم فوتبال سپاهان پس از انتشار پستی که در فضای مجازی به او منتسب شده، با محرومیت مواجه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اخباری که اردوی سپاهان پیش از دیدار برابر استقلال را تحت تاثیر خود قرار داده است، محرومیت ناگهانی شایان مصلح است که دست مربیان تیم را برای انتخاب 4 بازیکن خط دفاعی سخت تر از حالا هم می کند.


این محرومیت به دلیل انتشار توئیتی در فضای مجازی که به شایان مصلح منتسب شده است، اتفاق افتاده ولی باشگاه سپاهان با ارسال اسناد و مدارکی به فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق خواهان رفع این محرومیت شده است.


سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای تیم فوتبال سپاهان در رابطه با این موضوع در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سپاهان اینطور توضیح داد:« در مورد محرومیت آقای مصلح سوء تفاهم شده است. از چهره های ورزشی چندین صفحه وجود دارد. آقای مصلح صفحه ای در توئیتر ندارد. جالب اینکه آن آدمی که صفحه ای به اسم آقای مصلح در توئیتر باز کرده بود، دیروز این صفحه را غیر فعال کرده است.»


مدیر رسانه ای تیم فوتبال سپاهان سپس با اشاره به مستندات ارسال شده به فدراسیون فوتبال، اضافه کرد:« ایشان رسما اعلام کرده که صفحه ای در توئیتر ندارد و این یک سوء تفاهم است. ما مستندات خودمان را هم به فدراسیون و کمیته محترم اخلاق ارائه کرده ایم و امیدوارم که تجدید نظر کنند.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.