حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699286/52 زمان: 18:47   1399/05/10 بازدید: 21,779

مسی یا مارادونا؟ به این دلیل لئو را ترجیح می دهم

زی روبرتو، ستاره سابق تیم ملی برزیل معتقد است لیونل مسی در صورت قهرمانی با آرژانتین در جام جهانی می‌تواند عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال را یدک بکشد.

به گزارش "ورزش سه"، بحث درباره بهترین بازیکن تاریخ فوتبال طی سال‌های گذشته داغ تر از قبل دنبال شده است. در این رابطه بسیاری رقابت برای این عنوان را بین دو آرژانتینی یعنی دیگو آرماندو مارادونا و لیونل مسی می‌دانند اما عدم قهرمانی فوق ستاره آرژانتینی بارسا با کشورش در جام جهانی باعث شده که بسیاری هم وطنش یعنی مارادونا را بهترین بازیکن تاریخ تلقی کنند.

 

ستاره سابق تیم ملی برزیل یعنی زی روبرتو حالا مصاحبه جالبی انجام داده و می‌گوید: " من خوشحال می‌شوم اگر مسی بتواند با آرژانتین به مقام قهرمانی جام جهانی دست پیدا کند چرا که پس از آن می تواند خودش را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال بنامد. مسی در کنار دیگو مارادونا بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هستند.

 

در برزیل کودکان زیادی وجود دارند که مسی را حتی بیشتر از نیمار دوست دارند چرا که سبک بازی او شباهت زیادی به برزیلی ها دارد."

 

 

 

 

وقتی از زی روبرتو خواسته شد تا بین مارادونا یا لیونل مسی یکی را انتخاب کند، در این باره گفت: " من در مقابل مسی بازی کرده‌ام و دیده ام که چند بار عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرده است. به همین دلیل من مسی را ترجیح می دهم. او بیش از 10 سال خودش را در یک سطح بالا نگه داشته است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.