حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699358/56 زمان: 23:46   1399/05/10 بازدید: 28,276

شادی ابی صادقی به سبک علی دایی؛

جشن اشکبار بقای سایپایی‌ها در دستگردی (گزارش تصویری)

نارنجی‌پوشان سایپا پس از هفته‌ها ناکامی توانستند در دقایق پایانی از سد ماشین سازی بگذرند و شانس بقای خود در لیگ را دوچندان سازند.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از تیم‌های فانوس به دست لیگ نوزدهم، سایپا تهران است که با تیمی جوان و هدایت ابراهیم صادقی در آستانه سقوط به لیگ دسته اول قرار گرفته بود؛ ناکامی در کسب پیروزی در هشت دیدار متوالی باعث شده بود تا دوئل خانگی با ماشین سازی بسیار حائز اهمیت شود. دیداری که سرانجام آن آرمین سهرابیان توانست با گل خود در دقایق پایانی برد را به اردوگاه خودروسازان بیاورد و حکم بقای سایپایی‌ها را در لیگ نوزدهم امضا کند.

 

البته که هنوز سه هفته دیگر از لیگ نوزدهم باقی مانده و ترافیک انتهای جدولی‌ها باعث شده تا یک پیروزی یا شکست جدول را دستخوش تغییرات مهمی کند اما ابراهیم صادقی و شاگردانش پس از پیروزی دلچسب خانگی برابر ماشین سازی، به جشن و پایکوبی پرداختند و به قولی می‌توان گفت که جشن بقای خود را برگزار کردند.

 

شادی ابراهیم صادقی به سبک علی دایی هم یکی از اتفاقات جالب این جشن بود؛ گزارش تصویری این جشن سایپایی‌ها پس از دیدار با ماشین سازی را در ادامه می‌توانید تماشا کنید:

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.