حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699369/50 زمان: 09:25   1399/05/11 بازدید: 6,509

پیرلو: از باشگاه‌های زیادی پیشنهاد داشتم

آندره‌آ پیرلو مدعی شد از باشگاه‌های بزرگ لیگ برتری پیشنهاد داشته ولی با رد آنها در نهایت مربی گری تیم زیر 23سال یوونتوس را به عهده گرفته.

به گزارش "ورزش سه"، آندره‌آ پیرلو دیروز رسماً به عنوان مربی تیم زیر 23سال یوونتوس منصوب شد. او حالا می‌گوید پیش از قبول این سمت از باشگاه‌های بزرگ لیگ برتر انگلیس پیشنهادهایی داشته ولی با رد آنها تصمیم گرفته به باشگاه سابقش یووه برگردد و هدایت تیم زیر 23سالش را به عهده بگیرد.

 

 

پیرلو در فاصله سالهای 2011 تا 2015 با پیراهن بیانکونری بازی می کرد. او برای یوونتوس 164 بازی انجام داده، چهار بار قهرمان سری آ شده و رویهم رفته 7 جام قهرمانی بدست آورده. پیرلو بعد از ترک یوونتوس به آمریکا رفت و دو سال در نیویورک سیتی بازی کرده و سپس کفشهایش را آویخت.

 

پیرلوی 41ساله بعد از منصوب شدن به عنوان مربی زیر 23ساله یووه گفت: " من مربی های زیادی داشتم که از همه آنها چیزهای زیادی یاد گرفتم. آنچلوتی، لیپی، کونته و آلگری. ولی به نظرم هر کس باید راه خودش را برود. تیم من باید خوب بازی کند. تیم من باید همیشه برای پیروزی بازی کند. وقتی فوتبالیست بودم از خیلی چیزها بدم می آمد و حالا به عنوان مربی نمی خواهم شاهد آنها در تیمم باشم".

 

سرمربی جدید تیم زیر 23سال یوونتوس در این کنفرانس خبری گفت: " گواردیولا و زیدان؟ همه می‌خواهند از مسیر حرکت آنها تقلید کنند ولی کسی که به آنجا می‌رسد باید لیاقتش را داشته باشد. من از تیم‌های دیگر سری آ و تیم‌های لیگ برتر هم پیشنهاد داشتم. ولی احساس کردم مسیر درست برای شروع مربی‌گری ام همین است".

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.