حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699372/50 زمان: 10:00   1399/05/11 بازدید: 4,849

آرتتا: چلسی دو دهه است فرهنگ پیروزی دارد

میکل آرتتا در آستانه فینال جام حذفی مقابل چلسی از فرهنگ پیروزی در این باشگاه ستایش کرده و می‌گوید آرسنال هم باید در مسیر مشابهی حرکت کند.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه آرسنال و چلسی امشب در ورزشگاه ومبلی در فینال جام حذفی انلگیس به مصاف هم می روند میکل آرتتا سرمربی آرسنال در آستانه این بازی به ستایش از فرهنگ حاکم بر باشگاه چلسی از زمان روی کار آمدن رومن آبراموویچ به عنوان مالک جدید باشگاه پرداخت. چلسی در این دوره با اینکه 12 مربی مختلف را در اختیار داشته ولی موفق شده 16 جام قهرمانی متفاوت بدست بیاورد.

 

 

آرتتا در آستانه بازی امشب دو تیم در فینال جام حذفی به فرهنگ پیروزی ای اشاره کرد که به گفته او حدود دو دهه است در چلسی تزریق شده. آرتتا در پاسخ به سوالی که آیا می خواهد این فرهنگ را در آرسنال هم پیاده کند گفت: " بله‌، صد در صد. چلسی هر بار که قهرمان شده در تیمش چند بازیکن محوری و کلیدی داشته و به آنها این فرصت را داده که در تیم بدرخشند و تیم را به قهرمانی برسانند".

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: " چلسی در این دوره مربیان بازیکنان و ساختار خیلی خوبی داشته. حتی قبل از دوران آبراموویچ هم آنها تیمی با فرهنگ پیروزی نبودند ولی این ذهنیت را عوض کردند و با فشار آوردن به همه اعضای باشگاه کاری کردند که در چلسی هیچکس به جز پیروزی به چیز دیگری فکر نکند".

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.