حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699462/44 زمان: 15:39   1399/05/11 بازدید: 1,653

والیبال توانایی غیرفوتبالی‌ها را در مارکتینگ نشان داد

علی‌نژاد: مثل گذشته به فدراسیون‌ها بودجه نمی‌دهیم

معاون وزارت ورزش گفت: همه خانواده ورزش باید دست به دست هم دهیم که در المپیک توکیو در همه رشته‌ها بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

به گزارش "ورزش سه"، مجمع عمومی فدراسیون والیبال با حضور تعدادی از مسئولان در آکادمی ملی المپیک صبح امروز برگزار شد که روسای هیات های استانی از طریق ویدیوکنفرانس در این مجمع حاضر شدند. 
مهدی علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون والیبال با اشاره به موفقیت‌های این رشته گفت: حضور داورزنی در این چند سالی که در فدراسیون والیبال است را باید مغتنم شمرد چون موفقیت‌های چشمگیری در این مدت به دست آمد و همه این موفقیت‌ها به خاطر مدیریت ایشان و زحمات همه همکاران‌شان است. والیبال ایران در تمامی رده‌های سنی توانسته موفق عمل کند. در آسیا که سال‌هاست حرف اول را می‌زنیم و در دنیا نیز چند سالی است که دوشادوش تیم‌های قدرتمند جهان افتخارآفرینی می‌کنیم.


وی افزود: سال گذشته تیم ملی بزرگسالان ما توانست برای دومین بار پیاپی سهمیه المپیک را کسب کند و این کار بسیار بزرگی است. همچنین تیم جوانان ما با یک کادرفنی کاملا ایرانی توانست عنوان قهرمانی جهان را به دست آورد که این موضوع نیز برای ورزش ما بسیار باارزش است. بسیاری از جوانان و نوجوانان ما به خاطر موفقیت‌های اخیر به سمت این رشته آمدند. قطعا هر موفقیتی با یک کار گروهی به دست می‌آید و در فدراسیون والیبال این اتفاق مشهود است. باید ما از روش‌های موفق به درستی الگوبرداری کنیم.


علی نژاد همچنین عنوان کرد: فدراسیون والیبال در عرصه بین‌الملل و کسب کرسی نیز موفق بوده و درحال حاضر داورزنی عضو هیات رییسه فدراسیون جهانی است که یک دستاورد مهم برای والیبال و ورزش کشور محسوب می‌شود. از هر جهت که نگاه می‌کنیم مجموعه والیبال در این سال‌ها موفق عمل کرده است. فدراسیون والیبال نشان داد که به جز فوتبال هم اگر با برنامه‌ریزی عمل کنیم می‌توانیم در مارکتینگ نیز موفق باشیم.
معاون وزیر ورزش همچنین درخصوص وضعیت پرداختی به فدراسیون‌ها در سال 99 گفت: مبنای پرداختی ما به فدراسیون‌ها با توجه به تصمیم جدید موفقیت و ارزیابی عملکرد آن‌ها است و دیگر مثل گذشته عمل نمی‌کنیم. در هفته آینده تفاهم‌نامه را با فدراسیون‌ها می‌بندیم که عملکرد آنها را ارزیابی کنیم. 


وی در پایان گفت: ویروس کرونا باعث شد که فضای دنیا متفاوت شود و قطعا ورزش نیز تحت تاثیر این فضا قرار گرفت. المپیک به تعویق افتاد و اکثر فدراسیون‌های جهانی تاریخ مسابقات خود را تغییر دادند. باید قبول کنیم که این شرایط فعلا موجود است و پروتکل‌ها را رعایت کنیم.ورزش توانستیم اقدامات بسیار خوبی برای مقابله با ویروس کرونا انجام دهیم. با شرایط طبیعی‌تر که با رعایت پروتکل‌ها صورت می‌گیرد امیدوارم بتوانیم تا هفته‌های آینده مسابقات را از سر بگیریم. همه خانواده ورزش باید دست به دست هم دهیم که در المپیک توکیو در همه رشته‌ها بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.