کد خبر: 1699470/4 زمان: 16:32   1399/05/11 بازدید: 9,149

پرسپولیس به دنبال رکورد ویژه در استادیوم وطنی

شاگردان یحیی گل محمدی در صورت پیروزی خارج از خانه در جدال امشب برابر نساجی، با 36 امتیاز بهترین تیم از حیث کسب نتیجه در بیرون از خانه محسوب می‌شوند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس که در فاصله 4 هفته مانده به پایان فصل موفق شده عنوان قهرمانی خود را قطعیت بخشد و برای چهارمین فصل پیاپی به عنوان قهرمانی دست یافتند. آنها اما با تفکرات یحیی گل محمدی همچنان به دنبال امتیازات باقیمانده هستند تا رکورد تاریخی در لیگ برتر به نام خود کنند.

 

شاگردان یحیی گل محمدی در این فصل در عملکردی جالب توجه 33 امتیاز از دیدارهای خارج از خانه خود کسب کرده‌اند و در صورتی که برابر نساجی نیز به برتری دست یابند، با 36 امتیاز بهترین عملکرد تیم‌ها در تاریخ لیگ برتر را به نام خود خواهند کرد.

 

پرسپولیس در این فصل برابر تراکتور و شهرخودرو در خارج از خانه شکست خورده است و دو بازی خارج از خانه دیگر برابر نساجی مازندران و گل گهر سیرجان نیز در پیش دارد. آنها 11 بازی خارج از خانه خود را با برتری و کسب سه امتیاز در این فصل خاتمه داده‌اند. باید دید سومین تیم سرخپوش لیگ نیز بعد از تراکتور و شهرخودرو قادر به توقف پرسپولیس خواهد شد یا آنها این روند را ادامه می‌دهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.