حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699482/29 زمان: 17:15   1399/05/11 بازدید: 8,357

فسخ قرارداد رالف رانگنیک با باشگاه لایپزیش

مدیر فنی لایپزیش قراردادش را فسخ کرد و از فصل پیش رو به دنیای مربیگری باز خواهد گشت.

به گزارش "ورزش سه"، نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا مدعی شد که رالف رانگنیک سرمربی آلمانی که تا دو هفته پیش گزینه اصلی هدایت میلان در فصل آینده بود، قراردادش با باشگاه لایپزیش را طی توافقی دوجانبه فسخ کرده است تا بتواند به عنوان سرمربی به یک تیم دیگر ملحق شود.

 

 

 

 

سرمربی پیشین تیم‌های شالکه و لایپزیش  در نقش مدیر فوتبال به تیم لایپزیش  خدمت می‌کرد و یک سال دیگر هم با این تیم قرارداد داشت اما او ترجیح داده قراردادش را فسخ کند و به تیمی دیگر ملحق شود تا اینکه یک سال دیگر را پشت میز مدیریت سپری نکند.

 

باشگاه میلان از ابتدای سال 2020 خواهان استخدام رانگنیک بود و حتی گزارش شد که باشگاه لایپزیش  برای فسخ قرارداد این مرد آلمانی 8 میلیون یورو غرامت خواسته بود. در نهایت با توجه به ثبت نتایج خوب در کارنامه تیم فوتبال میلان، قرارداد سرمربی فعلی این تیم استفانو پیولی تا سال 2022 تمدید شد و رانگنیک هم شانس مربیگری در سن‌سیرو را از دست داد.

 

 

 

 

با این حال رانگنیک نمی‌خواهد فرصت مربیگری در یک تیم دیگر را هم از دست بدهد و به همین دلیل قراردادش با لایپزیش  را فسخ کرده و امیدوار است که از یکی از تیم‌های لیگ برتر انگلیس پیشنهادی دریافت کند.

رانگنیک 62 ساله تا سال 2019 هدایت لایپزیش  را برعهده داشت و پس از آن به فعالیت خود به عنوان مدیرورزشی این باشگاه ادامه داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.