حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699483/29 زمان: 17:37   1399/05/11 بازدید: 20,637

طبق گزارش ترانسفرمارکت

عجیب ولی واقعی؛ بیل ارزان تر از ستاره ژاپنی رئال!

اگر یک باشگاه قصد جذب گرت بیل و تاکه فوسا کوبو را داشته باشد، برای ستاره پرآوازه ولزی رئال نیاز به پرداخت رقم کمتری خواهد داشت!

به گزارش "ورزش سه"، طبق گزارش وبسایت ترانسفرمارکت امضای قرارداد با تاکه فوسا کوبو در حال حاضر گران تر از گرت بیل خواهد بود.

این بازیکن ژاپنی اکنون 30 میلیون یورو ارزشگذاری شده؛ در حالی است که ارزش مهاجم ولزی 28 میلیون یورو تخمین زده شده است. دو بازیکن این روزها در شرایطی کاملا متفاوت قرار دارند.

 

 

 

 

یک طرف جواهر 19 ساله ژاپنی است که پس از چهار سال حضور در آکادمی بارسلونا بین سال های 2011 تا 2015، تابستان گذشته به رئال پیوست و حالا رویای رسیدن به پیراهن تیم اول کهکشانی ها را دارد، در سمت دیگر بیل 31 ساله هر روز کمتر در میدان حاضر می شود و در چند ماه اخیر او را همواره روی نیمکت دیده ایم.

 

تابستان گذشته تیم های زیادی خواهان کوبو بودند ولی رئال مادرید او را به مایورکا قرض داد. اتفاقی که احتمالا فصل 21-2020 نیز رخ خواهد داد و گفته می شود او قرضی راهی اوساسونا یا بتیس خواهد شد. بازیکن ژاپنی در این فصل با پیراهن مایورکا 2398 دقیقه بازی کرد و چهار گل به ثمر رساند. همچنین پنج پاس گل داد. او توانست به خوبی ارزش هایش را به اثبات برساند.

 

 

 

 

شرایط برای بیل اما کاملا متفاوت است. این بازیکن تنها 1260دقیقه در تمام رقابت ها بازی کرد. او سه گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا جایگاه ثابتش را از دست داد و به خصوص در بازگشت لالیگا تنها 100 دقیقه بازی کرد. بیل از هفته سی و یکم دیگر برای رئال به میدان نرفت و در آخرین هفته نیز از فهرست کنار گذاشته شد. 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.