حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699583/56 زمان: 22:37   1399/05/11 بازدید: 7,099

رضاوند، ششمین اخراجی این فصل استقلال

آرش رضاوند در حد فاصل 6 دقیقه 2 بار کارت زرد گرفت تا از زمین مسابقه اخراج شود.

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر، تیم های استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. در این دیدار پایاپای که دو تیم هیچ شوت درون چارچوبی در نیمه نخست نداشتند، آرش رضاوند هافبک استقلال در دقیقه 44 با دریافت کارت زرد دوم، از زمین مسابقه اخراج شد.


رضاوند ابتدا در دقیقه 38 از بیژن حیدری کارت زرد اول خود را به دلیل خطا در قوس میانی زمین مسابقه دریافت کرد و 6 دقیقه بعد دقیقا در همان نقطه مرتکب خطا بر روی امید نورافکن شد تا بیژن حیدری با کمی تأخیر کارت زرد دوم رضاوند را به او نشان دهد و استقلال در ادامه بازی 10 نفره شود.


هنگامی که رضاوند در حال ترک زمین بود، تصاویر تلویزیونی چهره او را نشان می داد که به افراد کنار زمین می گفت: به جان مادرم نزدمش.

 

 

 

 

 


هافبک استقلال سپس روی به دوربین های کنار زمین گفت: داور قصد دادن کارت زرد دوم را نداشت ولی به دلیل داد و بیداد و اعتراض بازیکنان سپاهان، به من کارت داد.


این ششمین کارت قرمز بازیکنان استقلال در لیگ نوزدهم بود. پیش از این، محمد دانشگر، عارف غلامی، فرشید اسماعیلی وعلی کریمی (2بار) در دیدارهای این فصل استقلال از زمین مسابقه اخراج شده بودند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.