حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699635/39 زمان: 01:07   1399/05/12 بازدید: 189,879

بغض قائدی روی نیمکت استقلال ترکید

تصویر عجیب امروز -یک گریه معصومانه

اشک های مهدی قائدی بعد از تعویضش از سوی فرهاد مجیدی سرازیر شد و سرمربی استقلال را برآن داشت که به دلجویی از او بپردازد.

به گزارش "ورزش سه"، دقیقه 49 دیدار استقلال و سپاهان برای مهدی قائدی تداعی گر کابوسی بود که مدت ها است گریبانش را گرفته و ظاهرا قرار نیست فعلا دست از سر او بردارد. باشوی تکنیکی استقلالی ها بعد از آنکه 12 بهمن سال گذشته در مصاف با نفت مسجدسلیمان یکی از گل های تیمش در جریان برد را به ثمر رساند، دیگر هرگز پایش به گلزنی باز نشده و با ادامه دار شدن این مساله مقابل سپاهان حسرت او برای گل زدن به 187 روز رسید.


قایدی بسیار امیدوار بود که در بازی شنبه شب استقلال مقابل سپاهان بتواند طلسم گل نزدن هایش را بشکنداما اخراج آرش رضاوند در اواخر نیمه اول و اجبار فرهاد مجیدی برای ایجاد تغییر در ترکیب تیم ده نفره اش منجر به تعویض قائدی در دقیقه 49 و به زمین فرستادن محمد دانشگر شد. قائدی اما که هرگز دوست نداشت از زمین بیرون برود، از فرط ناراحتی وقتی خط طولی زمین را رد کرد ناخودآگاه بغضش ترکید و بابت تمام روزهایی که فشارها برای گل نزدنش بیشتر و بیشتر شد، اشک ریخت.

 

 

 

 

 


ستاره 9 گله استقلال مدت ها است علاقه دارد تعداد گل های زده اش را دورقمی کند و حالا که چندین هفته از باز نشدن پایش به گل می گذرد، فشار زیادی را تحمل می کند. مدام رسانه ها و هواداران انتظار دهمین گل او را می کشند و خودش نیز بابت وعده ای که به هواداران داده بسیار نگران است. قائدی اوایل فصل جاری بود که وعده داد تعداد گل هایش در لیگ نوزدهم دورقمی باشد و حالا برای تحقق این وعده فقط 3 بازی دیگر فرصت دارد.

 

در این شرایط او وقتی از زمین بیرون رفت، اشک ریخت و ناراحتی اش از اینکه هنوز نتوانسته گلی به ثمر برساند را علنی کرد. در این لحظه قائدی که نمی خواست ناراحتی اش را فرهاد مجیدی متوجه شود و رفتار او به منزله اعتراض به تعویض تلقی شود، سعی کرد طوری روی نیمکت برود که با سرمربی آبی ها مواجه نشود اما این مجیدی بود که به سمت مهاجم مورد علاقه اش رفت و از او دلجویی کرد. فرهاد سریعا قائدی جوان را در آغوش گرفت و وقتی او دستانش را روی چشمان خود گذاشته بود، مرهمی برای زخم های بلند مدتش ایجاد کرد.


گل نزدن های قائدی و رفتار او بعد از تعویض سوژه اصلی نشست خبری مجید نامجومطلق مربی استقلال نیز شد. نامجو نیز از فشارهایی که در این مدت روی قائدی آمده تا او گل دهم را به ثمر برساند حرف بزند و البته ابراز امیدواری کرد که هرچه سریع تر مهاجم وعده خود به هواداران برای زدن گل شماره 10 در لیگ برتر را به تحقق برساند. اتفاقی که هواداران آبی ها مدت ها است منتظرش هستند و حالا دیدار با شهرخودروی مشهد در هفته بیست و هشتم بهترین زمان برای آن تلقی می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.