حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1699908/2 زمان: 14:41   1399/05/13 بازدید: 13,918

پنالتی روی مرا نگرفتند مثل بازی با استقلال

زامهران: وحید امیری به خطای پنالتی اعتراف کرد

مهاجم نساجی گفت: وحید امیری خودش هم به خطای پنالتی روی من اعتراف کرد و گفت توپ و پایت را با هم زدم و داور می‌توانست پنالتی بگیرد اما نگرفت!

به گزارش ورزش سه، فرزاد زامهران یکی از چهره‌های برتر نساجی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی سختی مقابل قهرمان لیگ‌برتر داشتیم و خیل خوب هم شروع کردیم و ابتدای بازی هم به گل رسیدیم. شاید اگر آن پنالتی بحث‌برانگیز گرفته نمی‌شد چه بسا ما می‌توانستیم باز هم برای گل‌های بیشتر متمرکز شویم و پیروز میدان باشیم.
وی با اشاره به اعتراضش در دقیقه86 بازی با پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه من مثل بازی با استقلال تهران که داور خطای پنالتی مسلم روزبه چشمی را به روی من نگرفت، وحید امیری هم در آخرین دقایق روی من خطا کرد و به محضی که بلند شدیم خودش اعتراف کرد و پا و توپ را با هم زده است. من واقعا نمی دانم چرا دو بازی است که روی من پنالتی‌ها دیده نمی‌شود و داوران اینگونه صحنه‌ها را نمی‌بینند.

 


مهاجم نساجی متذکر شد: خدا را شکر که ما 7 بازی است که نباخته‌ایم و بهترین امتیازات را بعد پرسپولیس پس از کرونا تیم ما گرفته است. خوشحالم که با آقای فکری اینقدر خوب بوده‌ایم و تلاش می‌کنیم این روند خوب را حفظ کنیم و شکست‌ناپذیر باشیم. امیدوارم در این سه بازی باقیمانده هم نتایج خوبی کسب کنیم و فصل را به خوبی به پایان ببریم.


زامهران با افسوس از نبود تماشاگران نساجی در بازی این هفته این تیم برابر پرسپولیس یادآور شد: اینکه جذابیت فوتبال به تماشاگرانش است حرف بسیار درستی است چون ما واقعا نبود تماشاگر را حس می‌کنیم و اعتقاد دارم اگر تماشاگران ما در ورزشگاه وطنی حاضر بودند، هیچ تیمی نمی‌توانست در این شرایط خوب نساجی، امتیازی به خانه‌اش ببرد. تماشاگران نساجی جایشان واقعا خالی بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.