حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700159/34 زمان: 22:15   1399/05/14 بازدید: 19,825

جدایی از استقلال برایم مشکل ساز بود 

باقری: به آینده تیم ملی با اسکوچیچ خوشبینم 

روح الله باقری، مهاجم نساجی در برابر پرسپولیس یک گل تماشایی به ثمر رساند؛ گلی که یک امتیاز ارزشمند برای این تیم به ارمغان آورد و موجب تداوم شکست ناپذیری همبازیانش در دوران پسا کرونا شد. 

به گزارش "ورزش سه"، روح الله باقری این فصل در هفته دوم در برابر پیکان برای شهر خودرو گلزنی کرد و گل او با پیراهن نساجی در برابر پرسپولیس دومین گل او محسوب می شود و در این بین مصدومیت مانع از هنرنمایی اش در مستطیل سبز شد. به همین بهانه با این مهاجم صحبت کردیم که می می خوانید: 


*گل قشنگی در بازی با پرسپولیس زدی...
خب من این فصل هفته های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست دادم و وقتی در این بازی شرایط حضور در میدان را پیدا کردم با خودم عهد کردم خوب بازی کنم و در صورت امکان گل بزنم تا شادی را به اردوی تیم بیاورم. خدا رو شکر در همان دقایق ابتدایی یک فرصت خوب بدست آمد و شوت زدم که خوشبختانه توپ به جایی رفت که در ذهنم تصور می کردم. از همه هم تیمی هایم تشکر می کنم چرا که این گل حاصل زحمات همه آنها بود. 


*بازی سختی بود؛ درست است؟ 
پرسپولیس با اینکه قهرمان لیگ برتر شده بود در این دیدار دونده و با انگیزه فوتبال می کرد و فشار زیادی به ما آورد اما ما به خوبی توانستیم بازی پرسپولیس را مهار کنیم و در نهایت به یک امتیاز دست پیدا کنیم. تلاش خواهیم کرد به این روند در سه هفته پایانی ادامه دهیم. 


*قبول داری بعد از جدایی از استقلال آن فروغ گذشته را نداشتی؟ 
همان طور که اشاره کردم من این فصل به دلیل پارگی همسترینگ هفته های زیادی را از دست دادم و در برگشت و در تیم شهر خودرو تلاش کردم دوباره تبدیل به مهره ثابت تیم شوم که این اتفاق رخ نداد. این مصدومیت در نساجی هم همراه من بود تا اینکه در هفته های اخیر شرایط بازی پیدا کردم. ابتدا به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمدم و در بازی با پرسپولیس آقای فکری تصمیم گرفت از ابتدا به من بازی دهد. از ایشان و کمک هایش تشکر می کنم که برای این بازی به من روحیه دادند. این را هم بگویم بازیکن وقتی از استقلال و پرسپولیس جدا می شود برای بازی در تیم جدید خود با یک سری مشکلات روحی و روانی روبرو می شود. برای من این جدایی سخت بود و زمان برد تا با واقعیت کنار بیایم. نمی شود به گذشته برگشت و قضاوت کرد. گلزنی از یادم نرفته و تلاش خواهم کرد در سه هفته باقی مانده ارایه گر بازی های خوبی برای نساجی باشم. 


*و در استقلال نتوانستی تبدیل به مهره ثابت شوی!
نمی خواهم به گذشته برگردم. واقعیت این است برخی اوقات هر چه تلاش می کنی به آنچه که می خواهی نمی رسی. به قول شاعر؛ گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود.

 

 

 

 

*و دیدار با اسکوچیچ در حاشیه تمرین تیم نساجی؛ کلی با هم صحبت کردید...
خب ایشان در تیم خونه به خونه مربی من بودند. از دیدن او خوشحال شدم. احوالپرسی کردیم و از شرایط من پرسید؛ اینکه چرا بازی نمی کنم که من هم به او توضیح دادم که مصدوم شدم. هم چنین انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی را به او تبریک گفتم از صمیم قلب برای موفقیت او در تیم ملی دعا خواهم کرد. 


*حضور او در تیم ملی با انتقاداتی همراه بود!
همه دیدگاه ها قابل احترام است. اما من به عنوان مربی ای که با او کار کردم به وی احترام می گذارم و برایش در تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم. همه ما به عنوان یک ایرانی باید از سرمربی تیم ملی دفاع کنیم و برای صعود تیم ملی به جام جهانی همراه او باشیم. من شاگرد اسکوچیچ بودم. او مربی خوبی است و به آینده تیم ملی با او خوشبین هستم. 


*جواد نکونام در برهه ای که مربی خونه به خونه بود خیلی از تو تعریف می کرد؛ چه شد که شاگردش نشدی؟ 
ایشان به من لطف دارد. حتما قسمت نشده؛ من به آینده خوش بین هستم. همه تلاشم را بکار می گیرم که در سه بازی باقی مانده بهترین بازی ها را برای نساجی به نمایش بگذارم و با یک پایان خوب در انتظار فصل بعدی باشم. 


*و سوال آخر؛ نساجی در هفته های اخیر خیلی خوب نتیجه گرفته است. مهمترین دلیل از نگاه تو؟ 
ما در دوران پسا کرونا بازی های سختی را پشت سر گذاشتیم. سختی بازی ها موجب شد که بیشتر تلاش کنیم. این توصیه آقای فکری و همه اعضای کادر فنی بود. این را هم بگویم به سختی تمرین کردیم. جدا از من بچه های دیگری هم در هفته های اخیر مصدوم بودند اما تیم همدلی هستیم و با همه وجود در بازی های سپری شده در زمین حاضر شدیم و این همدلی و سخت کوشی به ما کمک کرد که نتیجه بگیریم. آقای فکری تلاش کرد در سایه تمرینات و توصیه به سختکوشی از نظر روحی و روانی هم با ما کار کند. ما این روند را در بازی های باقی مانده دنبال خواهیم کرد تا فصل را با بهترین اتفاقات به پایان ببریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.