حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700202/44 زمان: 11:31   1399/05/15 بازدید: 6,869

پدیده 8 ساله بوکس ایران مورد توجه کنفدراسیون آسیا

کنفدراسیون بوکس آسیا در گزارشی به ستایش پدیده 8 ساله بوکس ایران پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، کنفدراسیون بوکس آسیا با انتشار فیلمی از علی خدادادی، بوکسور 8 ساله ایرانی که در شهر اصفهان زندگی می کند، از او به عنوان ستاره آینده بوکس آسیا نام برده است.


در عنوان پست صفحه رسمیasbc  آمده: «شور و نشاط جدید بوکسورِ ۸ ساله ایرانی علی خدادادی- ستاره آینده بوکس آسیا».


در ادامه هم درباره این پسر 8 ساله اصفهانی نوشته شده:


زندگی بوکس ایران در حال پیشرفت است تا راهی برای بازگشت به دهه‌های گذشته باشکوه خود پیدا کند.  استعداد فوق العاده جدید، علی خدادادی بوکسور ۸ ساله، با تمرینات فوق العادهِ خود کل کشور را تحت تاثیر قرار داد که ما در کانال های مختلف کنفدراسیون بوکس آسیا ویدیویی از تمرین ایشان را برای شما به اشتراک می گذاریم.

 


علی خدادادی در سال ۲۰۱۲ در ایران متولد شد که فقط ۸ سال دارد اما او می تواند یکی از ستاره های بوکس آسیا شود. علی خدادادی در شهر اصفهان زندگی می کند و در همان شهر بوکس تمرین می کند. اصفهان از شهرهای بخش مرکزی ایران هست که با معماری اصیل ایرانی معروف می باشد.


مربی ایشان آقای علی علیزاده می باشد که یک مربی باتجربه از آغاز فعالیت بوکسِ این بوکسور می باشد. سرعت و تکنیک علی خدادادی در این سن باورنکردنی است. مهارت هاش از بسیاری از بوکسورهای نونهال و بچه ها خیلی بهتر است. ایران ، بوکسورهای مستعد نونهال و بوکسورهای سنین پایین زیادی دارد که می توانند ستاره های آینده بوکس این کشور و قاره آسیا باشند. رئیس فدراسیون بوکس ایران حسین ثوری  به توسعه و پیشرفت بسیار زیاد بوکس این کشور اعتقاد دارد. هدف و ماموریت او دو برابر کردن تعداد کل بوکسورهای ایران و افزایش محبوبیت بوکس در کشور است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.