حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700206/41 زمان: 11:52   1399/05/15 بازدید: 2,455

با تشکیل کارگروه ویژه توسط سازمان لیگ؛

نظارت دقیق بر هفته‌های پایانی مسابقات فوتبال

کارگروه ویژه سازمان لیگ فوتبال ایران با همکاری کمیته های انضباطی، اخلاق و حراست فدراسیون به صورت ویژه مسابقات را زیر نظر می گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های لیگ برتر و لیگ یک و همینطور دسته های دوم و سوم فوتبال ایران به روزها و هفته های حساسی رسیده و یک بازی و یک امتیاز و حتی یک گل می تواند سرنوشت تیم ها را در طول فصل تحت تاثیر قرار دهد.


به همین دلیل روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران با انتشار متنی به نظارتی دقیقی اشاره کرده که قرار است طی سه هفته باقی مانده در لیگ برتر و لیگ یک و همینطور سایر لیگ ها انجام شود.


در متن منتشر شده از سوی سازمان لیگ اینطور نوشته شده است:


 فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران با تشکیل کارگروه ویژه ای مسابقات هفته های پایانی لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم را به صورت دقیق  مورد نظارت دقیق قرار داده است در هفته های گذشته در تمامی مسابقات حساس باشگاهی ناظران ویژه کمیته های اخلاق، انضباطی و حراست فدراسیون فوتبال حضوری فعال و موثر داشتند.


در هفته های پیش رو نیز که مسابقات در تمامی لیگ ها به مراحل حساسی رسیده و نتیجه مسابقات در سرنوشت تیم های صدر و قعر جدول در لیگ برتر، دسته یک، دوم و سوم تاثیرگذار است به صورت ویژه مورد نظارت و بازرسی قرار می گیرد تا مسابقات هفته های پایانی به بهترین شکل ممکن برگزار شود.


از بازیکنان، مربیان، مدیران باشگاه ها نیز درخواست می شود ضمن پرهیز از حواشی مخرب، از انجام مصاحبه های تحریک آمیز خودداری کرده و در صورت داشتن هرگونه مستندات مبنی بر انجام تخلف آن را به سازمان لیگ فوتبال ایران ارایه نمایند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.