حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700249/29 زمان: 14:55   1399/05/15 بازدید: 22,333

در نظرسنجی مارکا

خوشبینی جالب هواداران رئال به جانشین راموس(عکس)

برای بازی حساس جمعه شب رئال مادرید برابر منچسترسیت سرخیو راموس به دلیل محرومیت غایب خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید که بازی رفت را در زمین خودش 1-2 باخته، جمعه شب باید دست به کار بزرگی بزند تا راهی دور یک چهارم نهایی شود. به خصوص غیبت سرخیو راموس کار رئال را دشوارتر نیز کرده است. آمارها در چند سال اخیر نشان می دهند که رئال در غیاب راموس در راه کسب پیروزی دچار مشکلات فراوانی شده و اغلب نتایج ضعیفی کسب کرده است.

جانشین سرخیو راموس در روز بازی با سیتی ادر میلیتائو است. مدافع 22 ساله برزیلی که تابستان گذشته با 51 میلیون یورو از پورتو به خدمت گرفته شد. میلیتائو فصل جاری 19 بازی در همه رقابت ها انجام داده و در مجموع 1379 دقیقه در زمین بوده است.

ضعیف ترین بازی او برابر بتیس در بنیتو ویامارین بود که در پست مدافع راست به زمین رفت و بسیار ناامیدکننده کار کرد. بهترین نمایش او نیز اخیرا در زمین بیلبائو بود.

مارکا در یک نظر سنجی از هواداران رئال پرسیده است که آیا در غیاب سرخیو راموس، با حضور ادر میلیتائو برابر سیتی احساس اطمینان خاطر می کنند یا خیر و جالب اینکه 53 درصد پاسخ مثبت داده اند.

خیلی از کارشناسان معتقدند غیبت راموس و حضور میلیتائو که چندان مدافع مطمئنی نشان نداده، می تواند شانس صعود سیتی را بیش از پیش بالا ببرد ولی اکثر هواداران رئال چنین اعتقادی ندارند:

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.