حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700259/13 زمان: 15:52   1399/05/15 بازدید: 6,550

دختر فوتسالیستی که به تیم فوتبال خارجی رفت!

سبا سلیمی؛ اولین لژیونر بانوان ایران در آذربایجان

وینگر راست تیم ملی بانوان ایران راهی لیگ آذربایجان شد و به تیم مارخال‌شکی پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، سبا سلیمی ابتدا در فوتسال شهرداری تبریز بازی می‌کرد که مربیان تیم ملی فوتبال او را برای انتخاب کردند و حضور او در تیم ملی موجب شد تا بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

 

سلیمی فصل گذشته در لیگ فوتبال بانوان لیگ عراق به میدان رفت و بعد از شرایط بوجود آمده کرونایی به تبریز بازگشت تا این بار راهی فوتبال آذربایجان شود. سلیمی با نماینده باشگاه مارخال‌شکی آذربایجان در شهر تبریز مذاکرات خود را نهایی کرده و قرارداد یک‌ساله‌ای را به امضا رساند تا بعد از رفع روادید کرونایی آذربایجان راهی این کشور شود و به‌عنوان اولین لژیونر فوتبال بانوان ایران در کشور آذربایجان لقب بگیرد.

 

در سال های گذشته تبریز فوتبالیست‌های مطرحی را روانه کشور آذربایجان کرده که پیمان بابایی به‌عنوان آقای گل فصل لیگ برتر آذربایجان لقب گرفت و سامان نریمان‌جهان نیز در نیم‌فصل دوم به نفتچی پیوست و یکی از ستاره‌های این تیم بود.

 

با اشتراکات فرهنگی که بین کشور آذربایجان و استان آذربایجان شرقی و تبریز وجود دارد، این فرصت برای فوتبالیست‌های تبریزی بوجود آمده تا بتوانند رویاهای فوتبالی خود را در فضای نزدیک به فوتبال اروپا دنبال کنند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.