حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700323/51 زمان: 21:47   1399/05/15 بازدید: 11,297

تیم‌ها به دنبال بیانیه دادن نباشند

نامجو مطلق: برخی می‌خواهند تمرکز داوری را برهم بزنند

مربی تیم فوتبال استقلال معتقد است که استقلال یکی از آن تیم هایی بوده است که از داوری ها لطمه خورده و درخواست کرد تا با دادن بیانیه داوران را تحت تاثیر قرار ندهیم.

به گزارش "ورزش سه" ، مجید نامجو مطلق مربی تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار حساس این تیم مقابل شرخودرو در شنست خری پیش از این دیدار حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. وی در ابتدا در خصوص بازی فردا گفت :« من فکر میکنم بازی بسیار حساسی با تیم خیلی  بسیارخوب و هماهنگ شهر خودرو که در مسابقات امسال  فوتبال خوبی ارایه کرده داریم و شناخت کافی از این تیم داریم و  با توجه به آنالیزی که از این تیم صورت گرفته حریف به نقاط مثبت ومنفی تیم واقف هستیم. برنامه‌هایمان را برای این مسابقه در تمرینات داشتیم. التبه با توجه به فشردگی مسابقات فرصت ما برای تمرین کم است ولی بازیکنان به خوبی برای این بازی توجیه شده‌اند. سه امتیاز بازی به تیم ما برای حفظ رتبه خوب در جدول کمک می‌کند. بازی سختی پیش رو داریم.


نامجو مطلق در ادامه افزود: امیدوارم مثل بازی‌های گذشته بازیکنان فردا هم با تمام تلاش بازی کنند تا هم بازی خوبی انجام بدهیم و هم پیروز شویم. هر سه بازی دیگر برای ما حکم فینال را دارد و با تمام تلاش و تمرکز به میدان می‌رویم و مزد تلاش‌مان را می‌گیریم. با تیمی خیلی خوب و هماهنگ بازی داریم که فوتبال را روی زمین بازی می‌کند و امیدوارم فردا با یک نتیجه خوب شهر مشهد را ترک کنیم.


مربی استقلال عنوان کرد: این روزها بازار اطلاعیه و گلایه خیلی گرم شده است با این حال یکی از تیم‌هایی که از داوری‌ها متضرر شده استقلال است، ما از داوری خیلی ضرر کردیم. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کردند که در هفته های پایانی لیگ کنترل و نظارت روی مسابقات هست و با توجه به این اطلاعیه سازمان لیگ دیگر پیگیر بیانیه‌ها نمی‌شویم. برخی می‌خواهند تمرکز داوری را برهم بزنند. امیدوارم شاهد بازی شرافتمندانه از هر دو تیم باشیم و داور هم قضاوت خوبی داشته باشد.


وی افزود: بهتر است تمامی تیم‌ها چه در بالا و چه در پایین جدول تمرکزشان را روی مسابقات بگذارند و پیگیر بیانیه‌ها نباشد و نباید برخی بخواهند داور را تحت تاثیر بگذارند.


مربی استقلال در مورد غایبان تیم استقلال مقابل شهر خودرو گفت: تنها محروم ماآرش رضاوند است و دو سه بازیکن مصدوم داشتیم که با تلاش کادر پزشکی به تمرینات بازگشته اند. استقلال در دوران کرونایی چندین مصدوم داشت. برخی بازیکنان مصدوم می شدند و برخی می آمدند حتی در بازی با تراکتور تبریز هم ما با ۱۲ بازیکن تمرین می کردیم. در حال حاضر بازیکن مصدوم نداریم.


نامجو مطلق در مورد اینکه مصدومیت‌ها به خاطر بدنسازی نبوده گفت: اصلا چنین چیزی نیست و این مصدومیت‌ها به خاطر شروع تمرینات است که بازیکنان ۴ ماه از تمرینات دور بودند. ما جز تیم‌هایی بودیم که بازیکنان به صورت آنلاین تمرین می‌کردند البته وضعیت مثل تیم‌های خیلی حرفه‌ای جهان نیست اما طبیعی بود که بسیاری از تیم‌ها دچار مصدومیت شوند. در حال حاضر وضعیت بدنی بازیکنان گواه این است که شرایط بدنسازی تیم خوب بوده استو بدسناز ما آقای ربانی کار خود را درست انجام داده است نمونه آن در بازی مقابل تیم پر ستاره سپاهان با وجود آنکه ده نفره بوده است بازی را می برد و این نشان می دهد که یچه ها تلاش کردند و دوندگی زیادی داشتند، بنابراین شرایط بدنی بچه ها در شرایط خوبی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.