حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700385/1 زمان: 11:24   1399/05/16 بازدید: 2,441

زمان برگزاری مسابقات کانوپولو قهرمانی جهان اعلام شد

زمان برگزاری مسابقات قهرمانی جهان رشته کانوپولو از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد.

به گزارش ''ورزش سه'' و به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، رئیس کمیته کانوپولو فدراسیون جهانی کانوئینگ طی نامه‌ای خطاب به فدراسیون‌های ملی تاریخ برگزاری مسابقات قهرمانی جهان این رشته را در 24 تا 29 فروردین‌ماه 1400 در رم ایتالیا تائید کرد.

 

متن نامه گرگ اسمیل خطاب فدراسیون‌های ملی بدین صورت است:

 

اطلاعات به روزشده در تاریخ 30 جولای 2020 در رابطه با قهرمانی جهان در رشته کانوپولو در رم ایتالیا

 

بعد از به تعویق افتادن مسابقات قهرمانی جهان کانوپولو که قرار بود آپریل 2020 به میزبانی رم ایتالیا برگزار شود، طبق مذاکرات انجام شده، مابین مسئولین فدراسیون جهانی کانوئینگ، رئیس کمیته کانوپولو ICF و کمیته برگزاری مسابقات در کشور ایتالیا، آخرین اخبار در رابطه با این مسابقات به شرح زیر است:

 

امیدوارم تمامی عزیزانی که به نوعی در این رویداد جهانی مشارکت دارند در سلامت کامل به سر ببرند.

 

پس از همکاری نزدیک با مسئولین برگزاری طی جلسات مکرر به استحضار می‌رساند؛ تاریخ اعلام شده برای برگزاری مسابقات قهرمانی جهان به قوت خود باقی است.

 

 ما هیچ شکی بر توانایی کشور ایتالیا برای برگزاری مسابقات نداریم و خوشحالم که تمامی اماکن ورزشی از قبیل محل برگزاری مسابقات و استخرهای روباز در ایتالیا، طی هفته‌های گذشته فعالیت خود را از سر گرفتند.

 

ما هماهنگی‌های لازم را از نزدیک توسط کشور میزبان انجام می‌دهیم و مانند تمامی ارگان‌ها اطلاعات مربوط به همه‌گیری ویروس کویید19 را به منظور هماهنگی شرکت تیم‌ها در این مسابقات و همچنین WORLD GAMES (بازی‌های جهانی رشته‌های غیرالمپیکی) علی‌الخصوص شرایط پروازهای هواپیمایی را پیگیری می‌کنیم.

 

کشورهایی که به صورت قابل توجه به ویروس کویید19 آلوده شده‌اند، با رعایت پروتکل‌های خاص تمرینات خود را از سر گرفته‌اند که گام بسیار ارزشمندی به سمت جلو می‌باشد.

 

اولین بولتن رسمی مسابقات قهرمانی جهان تا آخر ماه سپتامبر برای کشورها ارسال خواهد شد و از فدراسیون‌های ملی تقاضا می‌شود قبل از اعلامیه رسمی  ICF ، هیچ اقدامی برای رزرو هتل و پرواز انجام ندهند.

 

یک‌بار دیگر برای شما آرزوی سلامتی می‌کنم و در آینده نزدیک باز هم در ارتباط خواهیم بود.

 

گرگ اسمیل

رئیس کمیته کانوپولو فدراسیون بین‌المللی کانوئینگ

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.