حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700387/55 زمان: 11:41   1399/05/16 بازدید: 14,822

موقعیت مشابه بین گلر امروز و دیروز استقلال

حسینی ، فروزان لیگ پانزدهم نمی شود!

پس از گذراندن روزهای جنجالی در فضای مجازی و دعوای کنایه‌ای، حالا رحمتی و حسینی باید در مستطیل سبز مقابل یکدیگر قرار گیرند.

به گزارش "ورزش سه" رفتار جنجالی محسن فروزان در هفته اول لیگ پانزدهم بعید است از خاطر اهالی فوتبال رفته باشد؛ او که پس از گذراندن فصلی تقریبا ناموفق از استقلال جدا شده بود و به سیاه جامگان رفته بود، در برخورد با مهدی رحمتی که حکم جانشین را برای او داشت، دست سنگربان استقلال را پس زد و از خوش و بش با او خودداری کرد.دلیل رفتار فروزان در آن بازی این بود که او تصور داشت رحمتی نقش‌آفرین در جدایی‌اش از استقلال بوده است؛ هر چند که حالا آن دشمنی قدیمی به رفاقت بدل شده و دو هفته قبل در جم، فروزان و رحمتی برخورد گرمی را باهم داشتند.

 

 

 

 

این‌بار هم شرایط تشابه زیادی به آن‌روزها در لیگ پانزدهم دارد؛ رحمتی هم به مانند فروزان با جدایی از استقلال به مشهد رفته و حالا حسینی شماره یک استقلال است. این دو سنگربان در دیدار رفت هر چند رابطه سردی باهم داشتند اما در خوش و بش ابتدای بازی دست یکدیگر را پس نزدند.

 

برای دوئل امشب در مشهد اما اوضاع متفاوت است؛ چرا که در بین دیدار رفت تا نبرد فردا که دیدار برگشت دو تیم استقلال و شهر خودرو در لیگ نوزدهم به شمار می‌آید، فعل و انفعالاتی میان این دو سنگربان رخ داده است.جنجالی در فضای مجازی که با انتشار چند استوری انجام گرفت؛ حتی دست آخر رحمتی چت‌های خصوصی‌اش با حسینی را هم برای کنایه زدن به سنگربان استقلال که سال‌های نه چندان دور خود را فراموش نکند منتشر کرد هر چند که او خیلی زود این پیغام خود را پاک کرد.

 

 

 

 

البته حسینی باتجربه‌تر از این حرفهاست و بعید است تمرکز خود را روی مسائلی مثل این بگذارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.