کد خبر: 1700570/1 زمان: 00:36   1399/05/17 بازدید: 6,020

می‌توانیم تمرینات ملی‌پوشان المپیکی را در محیطی ایزوله آغاز کنیم

ساعی: اعلام برگزاری المپیک خبر خیلی خوبی است

مدیرفنی تیم ملی تکواندو گفت: اینکه قرار است المپیک برگزار شود خبر خوبی است، اما امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که بچه‌ها بتوانند خوب تمرین کنند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، هادی ساعی درباره افزایش احتمال برگزاری المپیک با توجه به نامه کمیته بین‌المللی المپیک به کشورها اظهار داشت: اعلام کمیته بین‌المللی المپیک مبنی بر برگزاری رقابت‌های المپیک در سال آینده خبر خیلی خوبی است و می‌تواند روحیه ورزشکاران را برگرداند. بچه‌ها واقعاً بی‌انگیزه شده بودند و نمی‌توانستند تمرینات خود را خوب ادامه دهند.

وی تصریح کرد: اینکه اعلام شده قرار است المپیک برگزار شود، خبر خیلی خوبی است، اما امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که بچه‌ها بتوانند خوب تمرین کنند. ما باید بتوانیم اهداف و برنامه‌های خود را اجرایی کنیم تا با آمادگی صد درصد به المپیک برویم.

 

مدیرفنی تیم‌های ملی تکواندو درباره اینکه امکان هماهنگی برای آغاز تمرینات دو ملی‌پوش المپیک در فضایی ایزوله در خانه تکواندو وجود ندارد، گفت: ما می‌توانیم این کار را انجام بدهیم و چندین بار نیز برای آغاز تمرینات در محیط ایزوله درخواست کرده‌ایم. تعداد ورزشکاران المپیکی ما دو نفر است و می‌توانیم دو ورزشکار دیگر را نیز به‌عنوان حریف تمرینی در کنار این نفرات قرار بدهیم و با کمترین نفرات تمرینات را آغاز کنیم.

ساعی در پایان خاطرنشان کرد: طولانی شدن تعطیلی تمرینات خیلی ما را از برنامه‌ها عقب خواهد انداخت و امیدوارم شرایط به گونه‌ای شود که تمرینات را شروع کنیم. این کار را نیز با صدور مجوز برای شروع تمرینات آغاز خواهیم کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.