حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700647/29 زمان: 14:15   1399/05/17 بازدید: 11,122

هشدار به بارسا، بازگشت ستاره ناپولی به تمرینات

لورنزو اینسینیه با حضور در تمرین روز گذشته تیمش امیدواری ها برای رسیدن به بازی با بارسا را زنده کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ناپولی در چارچوب آخرین بازی خود در رقابت های سری آ با نتیجه 3-1 مقابل لاتزیو به پیروزی دست یافت اما یک اتفاق باعث شد که این پیروزی به کام جنارو گتوزو و شاگردانش تلخ شود چرا که در این مسابقه مشخص شد که ستاره باتجربه و ایتالیایی این تیم یعنی لورنزو اینسینیه دچار مصدومیت شده است.

با توجه به وضعیت اینسینیه در زمان مصدومیت و ناراحتی این بازیکن مشخص بود که آسیب دیدگی این ستاره ایتالیایی بسیار جدی خواهد بود. در واقع آزمایش های اولیه پزشکی پس از بازی برای لاتزیو نیز همین موضوع را تایید می‌کرد. 

 

 

 

 

در روزهای اخیر اخبار ضد و نقیضی در مورد وضعیت مصدومیت اینسینیه منتشر شده بود و برخی رسانه ها از غیرممکن بودن رسیدن او به بازی با بارسا خبر داده بودند. برخی دیگر نیز نسبت به این قضیه با خوشبینی واکنش نشان دادند.

 

خبر خوب برای ناپولی اینکه اینسینیه روز گذشته توانست در بخشی از تمرین گروهی ناپولی شرکت کرده و به کار با توپ روی چمن بپردازد و اینگونه به نظر می رسد که به موقع خود را به مصاف با بارسا خواهد رساند.

 

 

 

 

در واقع اگر تا دو روز پیش احتمال حضور او در نوکمپ بسیار پایین بود، حالا شرایط کاملا تغییر کرده است. ناپولی که در بازی رفت و در سن پائولو مقابل بارسا به تساوی 1-1 دست یافت، شنبه شب باید حتما در نوکمپ به گل دست پیدا کند و برای این مهم به اینسینیه نیاز مبرم خواهد داشت.

قرار است فردا و پس از تست پزشکی جدید روی ناحیه مصدوم اینسینیه، به طور قطعی در مورد شرایط حضور او برابر بارسا تصمیم گیری شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.