حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700671/34 زمان: 15:50   1399/05/17 بازدید: 9,685

مس کرمان و نزدیک شدن به پایان 8 سال انتظار 

مس کرمان تنها یک گام تا لیگ برتری شدن فاصله دارد. این تیم در فاصله یک هفته مانده به پایان بازی ها در صورت شکست آلومینیوم اراک جشن صعود به لیگ برتر خواهد گرفت. 

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی حسینی سرمربی سابق ذوب آهن که فصل گذشته مسیر صعود به لیگ برتر را با گل ریحان طی اما موفق نشد لیگ برتری شود این فصل در مس با تجربه تر عمل کرد و حالا او و تیمش برای برپایی جشن صعود به لیگ برتر باید از سد آلومینیوم اراک بگذرند. البته آلومینیوم هم شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد و در صورتی که در این بازی برنده از میدان خارج شود شرایط مس را تجربه خواهد کرد. تلاش آلومینیوم اراک برای پیروزی در این دیدار کار مسی ها را راحت خواهد کرد چرا که اگر حریف به تنها امتیاز بازی راضی می شد ارایه گر بازی  دفاعی در برابر شاگردان مجتبی حسینی بود و آنوقت روزنه های نفوذ به سوی این تیم بسته می شد. 

 

باشگاه مس کرمان که فاصله زیادی با بهره برداری از استادیوم اختصاصی خود ندارد این فصل بر خلاف فصول گذشته به خاطر چند نتیجه منفی خیلی زود دست از حمایت از سرمربی خود برنداشت و به پای او ایستاد و نتیجه اش این شد که اکنون بعد از مس رفسنجان بیشترین شانس را برای صعود به لیگ برتر دارد. البته نتیجه ای غیر از پیروزی در این دیدار هم شانس صعود را برای مس کرمان محفوظ نگه می دارد به خصوص که در بازی پایانی به مصاف علم و ادب تبریز می رود. تیمی که به دسته دوم سقوط کرده و اینروزها در برابر همه حریفان شکست می خورد. 

 

مس کرمان در صورت صعود به لیگ برتر بعد از 8 سال به انتظار برای حضور در این بازی ها پایان خواهد داد؛ مدیریت این باشگاه گفته آنها برای حضور شایسته در بازی های لیگ برتر برنامه های کلانی دارد. این یک اتفاق خوب برای فوتبال باشگاهی خواهد بود چون مس از جمله تیم هایی است که در سال های اخیر متوجه شده که در سایه پرداخت دستمزدها باید به ایجاد امکانات هم بهاء بدهد و ساخت استادیوم اختصاصی این باشگاه در همین راستا بوده است. از سویی مس از جمله تیم هایی است که در پرداخت دستمزدها متعهد است که این هم به پویایی فوتبال کمک می کند و بی تعارف حضور چنین تیم هایی در لیگ برتر به مراتب بهتر از تیم هایی است که مدیرانشان هیچ حمایتی از تیم نمی کنند! و فکر می کنند فوتبال یک دورهمی است نه یک صنعت و نه یک حرفه.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.