حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700717/4 زمان: 21:20   1399/05/17 بازدید: 6,891

ضیافت پیکانی‌ها به امید بقا با نوای گرشا (عکس)

اعضای پیکان امروز در مراسمی که توسط باشگاه تدارک دیده شده بود، همبستگی خود برای بقا را اعلام کردند.

به گزارش “ورزش سه”، با هماهنگی قبلی تمام اعضای تیم پیکان ناهار را در کنار یکدیگر صرف کرده و در ضیافتی دوستانه حضور داشتند .


اعضای هیئت مدیره ،مدیرعامل ،تمامی مربیان ،بازیکنان و عوامل تیم پیکان از ساعت 13 در رستورانی در منطقه ولنجک تهران گرد هم آمدند تا ساعاتی را در کنار یکدیگر سپری کنند.

بعد از صرف ناهار کلیپ گلزنی بازیکنان پیکان در هفته‌های اخیر به نمایش گذاشته و همین سرآغاز گفتگوهای خودمانی و روحیه بخش میان اعضای تیم شد.

عبدالله ویسی سرمربی پیکان دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و گفت: وقتی همه کارشناسان و منتقدان از عملکرد تیم ما تعریف می‌کنند یعنی اینکه  پیکان پتانسیل بالایی دارد و ما الان باید دورهم جمع شده و می گفتیم سه بازی تا پایان فصل باقی مانده و باید نتایج طوری باشد که سهمیه را بگیریم ،نه اینکه برای بقا در لیگ تلاش کنیم. در هر صورت هرچه بود گذشت و حالا سرنوشتمان دست خودمان است.

 

در ادامه اسحاق اینالو رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان برای حاضرین صحبت کرد و در بخشی از حرف‌هایش گفت: اراده و خواست گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز خاورمیانه موفقیت تیم پیکان است و انشالله با برنامه ریزی و حمایت هایی که صورت می گیرد و تلاش مجموعه تیم به موفقیت می رسد .

 

 

 

 

 

 

 

 

محمد رضا طهماسبی سرپرست پیکان نیز در صحبت‌هایش با اشاره به شرایط تیم گفت: خوشبختانه پیکان در شرایط خوبی قرار دارد و این اطمینان به وجود آمده بتوانیم امتیازات مورد نظرمان را کسب کنیم.

علی حمودی کاپیتان تیم از حمایت‌های مدیران باشگاه قدردانی کرد و به خواست بازیکنان برای لحظاتی نیز میکروفون به ماهان رحمانی داده شد.

 

آرمان گرشاسبی خواننده مطرح گروه چار تار و پسر حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه  از  ساعت 14به ضیافت پیکانی‌ها پیوست و با استقبال گرم بازیکنان مواجه شد و تعدادی از بازیکنان با این خواننده خوش‌صدا عکس یادگاری گرفتند .

 
در پایان همه پیکانی ها در کنار  کیک بزرگی که تهیه شده و روی آن نوشته شده بود “ما می‌توانیم” عکسی به یادگار گرفتند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.