حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701179/50 زمان: 09:25   1399/05/20 بازدید: 4,186

علت تعویق بازی در برزیل: کرونا گرفتن 10 بازیکن!

یک بازی در لیگ فوتبال برزیل بعد از اعلام مثبت شدن تست کرونای 10 بازیکنان یک تیم، لحظاتی پیش از شروع متوقف شده و به تعویق افتاد.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از شروع اولین دیدار تیم گویاس در شروع فصل رقابتهای فوتبال Campeonato Brasileiro اندکی پیش از شروع دیدار این تیم مقابل سائو پائولو اعلام شد که نتیجه تست کرونای 10 بازیکن این تیم مثبت بوده. این خبر باعث شد بازی در آستانه سوت شروع به تعویق بیفتد.

 

 

ساعاتی پیش از شروع این مسابقه که قرار بود دیروز در برزیل برگزار شد باشگاه گویاس اعلام کرد لحظاتی پیش از آن مطلع شده که از 26 عضو تیمش نتیجه تست کرونای 10 نفر مثبت بوده. از این 10 نفر قرار بود 8 نفر به عنوان بازیکن فیکس به میدان بروند.

 

باشگاه گویاس اعلام کرد پیشتر در روز پنج شنبه از بازیکنانش تست کرونا گرفته ولی فدراسیون فوتبال برزیل این تستها را نامعتبر خوانده بود. به همین دلیل گویاس روز جمعه تستها را تکرار کرده و همان زمان از فدراسیون خواسته بود بازی به تعویق بیفتد.

 

 

اما روز یکشنبه بازیکنان دو تیم وارد زمین شدند و شروع به گرم کردن کردند چون هنوز مشخص نبود که بازی برگزار خواهد شد یا نه. اما درست لحظاتی پیش از شروع بازی در ساعت 16 به وقت محلی تصمیم گرفته شد که بازی دو تیم به تعویق بیفتد.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.