حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701360/55 زمان: 22:12   1399/05/20 بازدید: 15,532

اخراج افاضلی و تساوی پارس با پنالتی عجیب

تیم فوتبال ماشین سازی در فاصله دو دقیقه به پایان مسابقه، دو امتیاز با ارزش خود مقابل پارس جنوبی را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که ماشین سازی با گل شاهین ثاقبی در آستانه پیروزی مقابل حریف زردپوش خود بود، در پی یک فعل و انفعال در میانه میدان داور به سمت هومن افاضلی مربی معترض ماشین سازی رفت و با یک کارت قرمز او را جریمه کرد؛ افاضلی که به تصمیم داوری به شدت معترض بود، با خشم و عصبانیت وسایلش را از روی نیمکت برداشت و زمین را ترک کرد تا به محض حضور او روی سکوهای ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی اتفاق عجیبی بیفتد.

در این لحظه ارسال یک توپ بلند روی دروازه ماشین سازی با پرواز بلند و ضربه سر عرفان افراز مدافع ماشین سازی توأم شد که ناگهان داور به نشانه پنالتی در سوت خود دمید؛ در بررسی صحنه آهسته بازی، افراز از دست خود برای دفع استفاده کرده و یک پنالتی مفت و مسلم را به پارس جنوبی جم هدیه داد.

 

 

 

 

 

این پنالتی توسط ایمان باصفا به گوشه دروازه حامد لک دوخته شد تا پارسی‌ها که فاصله‌ای با شکست در این بازی نداشتند، با دست پر از تبریز به خانه برگردند؛ جالب این‌که عرفان افراز در ثانیه‌های پایانی نیز یک موقعیت عالی گل را از دست داد تا نقش اول را در توقف بی‌موقع تیمش در تبریز داشته باشد.

 

اگر ماشین سازی این را به نفع خود پایان می‌داد قطعا خیالش از بقا در لیگ برتر راحت می‌شد اما حال آن‌ها با 28 امتیاز باید از دو بازی آینده حداقل یک امتیاز کسب کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.